35 Mbps internete GFN alınır mı?

Hocam globalde de 1 saat zaten, Türkiye'de az.

Evet. Turkcell almasaydı keşke. Zaten ülkende ekonomi yok ekran kartını falan güncelleme bari fiyatını arttırma be. Zaten memlekette paranın değeri yok, bilgisayar almak istesen dünyanın parası bari ucuz yap be.

Hocam o oynadığınız oyuna göre değişiyor işte. Gidip de Cyberpunk'ı 1060 ile açmıyor ama LoL falan oynarsan 2080 ile açacak hali de yok.

Evet hocam biliyorum ama GTX 1650 taa ne zaman çıkmış ekran kartı. Avrupa'da 4000 serisi kullanılıyorken hadi özel paket diyelim ona. 3000 serisi kullanılıyorken burada Max 2000 serisi. Hep susarsak uzun süre boyunca artmaz bu.

Hocam ben Premium için konuşuyorum orada 6 saat. Konu sahibi de zaten satın alınır mı diye sormuş.

Hocam o oynadığınız oyuna göre değişiyor işte. Gidip de Cyberpunk'ı 1060 ile açmıyor ama LoL falan oynarsan 2080 ile açacak hali de yok.

Hocam ben genel konuşuyorum. Genel olarak Türkiye sunucusu daha kötü. İlk zamanlarında gameplus falan olmadığından direkt VPN'siz glibal hesabım olmuştu, iyi ki de öyle olmuş. İlk zamanlarında falan direkt globale girdiğimden biliyorum farkı.

Evet hocam biliyorum ama GTX 1650 TAA ne zaman çıkmış ekran kartı. Avrupa'da 4000 serisi kullanılıyorken hadi özel paket diyelim ona. 3000 serisi kullanılıyorken burada Max 2000 serisi. Hep susarsak uzun süre boyunca artmaz bu.

Turkcell Zengin'de bir marka. İsteseler bal gibide eklerler 3000-4000 serilerini. Bari 3000 ekle.

Hocam yurt dışında da 3000 serisi kart kullanılmıyor ki özel abonelik dışında

Şimdi VPN açıp baktım fransız sunucularına. Sadece 3080+4K geliyor. Tabii ki öbür Paketde'de fark var ama 3080 ve üstü ekran kartı sadece o abonelikte galiba.

GeForce NOW alacaksanız Paycell kartla alın, %50 indirim var. Alternatif olarak xCloud öneririm. Ayda 45TL bedava.

XCloud'da gamepad lazım. Gamepad yoksa xCloud keyboard/mouse var. Onun 3 günlük denemesi var sonra 80 TL istiyor. Ayrıca Paycell olayı limitli. O limit çoktan dolmuştur.

Şimdi VPN açıp baktım fransız sunucularına. Sadece 3080+4K geliyor. Tabii ki öbür Paketde'de fark var ama 3080 ve üstü ekran kartı sadece o abonelikte galiba.

1682019349099.png

3080 için Ultimate almanız lazım bedava sürüm ile oynayamazsın bu kartla. Sanırım aynı şeyi dedik yoksa ben mi yanlış anladım biraz?

GeForce NOW alacaksanız Paycell kartla alın, %50 indirim var. Alternatif olarak xCloud öneririm. Ayda 45TL bedava.

Hocam bir eklenti gerekiyor ama klavye için tarayıcıda, diğer türlü gamepad gerekiyor. Ama performansı daha iyiydi ben denediğimde.

Geri
Yukarı