35 MBps paket ile indirme hızı 0 MBps

grayiron

Hectopat
Daha fazla  
35 Mbps'lik Türk Telekom internet kullanıyorum fakat sürekli indirme hızım 0 1 Mbps oluyor kabloda ışıklarda ve upload hızında sorun yok ama download hızında sorun var modemi kapatıp açınca d,zeliyor fakat sonra tekrar böyle oluyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221016-224116_Speedtest.jpg
    Screenshot_20221016-224116_Speedtest.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 43
Ekip ne dedi arıza ile ilgili?

Port değiştirdim düzelir falan dedi mahalledeki kutu o kadar hızı desteklemiyormus falan dedi sonra hızı 24'e çekti ama sorun hala devam etti sonra tekrar 35'e çekti modemi 1 saat arayla AC kapa yapıp kullanıyorum şimdilik ve 33 Mbps alıyorum ama kalıcı bir çözüm bulamadim

Hadi altyapı 35 kaldıramıyor, niye 24 ile SNR margin'in düzelmeyip kopmalar devam etti?
Yani 2014'te benim başıma gelenle aynı. 8 Mbps hızı kese kese 2 Mbps yaptılar ama hala çözüm bulup düzeltemediler bende ISS değiştirip kurtuldum. Yani buradan sana ben yardımcı olamam çünkü bizim tavsiyeleri aşan bir teknik durum var.

Hadi altyapı 35 kaldıramıyor, niye 24 ile SNR Margin'in düzelmeyip kopmalar devam etti?
Yani 2014'te benim başıma gelenle aynı. 8 Mbps hızı kese kese 2 Mbps yaptılar ama hala çözüm bulup düzeltemediler bende ISS değiştirip kurtuldum. Yani buradan sana ben yardımcı olamam çünkü bizim tavsiyeleri aşan bir teknik durum var.

Altyapi kaldirmiyorsa ben nasıl 35 Mbps hıza ulasabiliyorum

Altyapi kaldirmiyorsa ben nasıl 35 Mbps hıza ulasabiliyorum

Hıza ulaşırsın ama sağlık çok düştüğü için zırt pırt kopacaktır. Sinyal gürültüsünü optimize etmek için hızı indireceklerdir. Benim portuma baktıklarında 35 net alır ve sağlıklı bir port var demişlerdi. Ama şimdi gel ki 13 zor alıyorum ve o şekilde bile sinyal gürültüsü en yüksek 10.7 olabiliyor bazen 9 ve altını gördüğü oluyor.

Hıza ulaşırsın ama sağlık çok düştüğü için zırt pırt kopacaktır. Sinyal gürültüsünü optimize etmek için hızı indireceklerdir. Benim portuma baktıklarında 35 net alır ve sağlıklı bir port var demişlerdi. Ama şimdi gel ki 13 zor alıyorum ve o şekilde bile sinyal gürültüsü en yüksek 10.7 olabiliyor bazen 9 ve altını gördüğü oluyor.
Ama upload hızım niye kopmuyor ve dal ışıklarımda problem yok?

Yeni konular

Geri
Yukarı