35 TL gaming mouse önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RuTHLeSsBugra

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 35 TL'ye bir gaming mouse alacağım. Everest SGM-X7 böyle bir mouse buldum acaba iyi midir ?
Önerilerinizi bekliyorum.
İyi Forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
35 TL'ye gaming mouse bulamazsınız. Everest deseniz görünüşten başka bir şey değil. O yazdığınız model mouse'yi ben kullanıyorum şuan ve sol tık 2 kez tıklamaya başladı bile. Tavisem biraz daha para biriktirip logitech'e yönelmeniz.

LOGITECH G300s GAMING MOUSE

Az daha para katarsan bundan alabilirsin çok güzel ve kullanışlı bence.

Everest kesinlikle alma. O bütçe ile başka oyuncu faresi bulsan da alma bence çoğu kalitesiz marka. G300s yada Bloody V3 alabilirsin.

Logitech g100 zamaninda 35 tl ue almiştim sanirim internet uzerinde 20 tl ye kadar fiyatı düşmüştü F/P bir ürün.

Frisby FM-G3255K Kablolu Oyuncu Mouse - Sarı Fiyatı şundan iki tane alabilirsin tuş hissiyati çok iyi hem gaming dedgin mouslar pek farki yok tabi profesyonel olan mousler hariç bundan bir tane al begeneceksin. Olmadi ilerde 100 tl ye cikip g300s alabilirsin.

G300s kullandım. Kısa sürede ana tuşlarından biri bozuldu. Pek memnun kalmadım ama ilk zamanlar güzeldi. :D

@Mehmet ULUDAĞ Everest ve Frisby markalar kalitesiz. Zaten fiyattan da belli değil mi ? Onun yerine Logitech kablosuz fare alması daha iyi olur arkadaşın.

Sgm X-7 hiçbir .... yaramayan bir mouse. Hem ağır, hem kullanışsız, hem de dandik. Kuzenim kullandığı için biliyorum, kesinlikle almamalısın.

Dostum belki ön yargin var fiyat kisitli olduğu için ve dediğin mouslar kablosuz minik birşey oyunda hiç iyi değil frisby markasina bakma bi magazaya gidip eline al ön yargin geçsin. :D

@Mehmet ULUDAĞ Kardeş forumdaki bilgili herkes neden Frisby yada Everest önermiyor ? Çünkü kalitesiz. Alıp kullanacaksın 3-5 ay hatta 3-5 hafta sonra bozulacak verdiğin paraya yazık. Logitech kablosuz fare alması bile daha iyi o fareleri almaktansa.

Dostum frisby kullandin mi? Ben logitechin kablosuzlardan daha uzun sürede dayandigini belirtsem?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı