35 TL ve altı oyun tavsiyesi

Hocam öyle olabilir de türünü pek sevmiyorum.

Hocam peki sizce değer mi 32 TL'ye?

Çok tavsiye ettikleri için araştırdım. Daha iyi oyunlar var. Ayarlarıyla biraz daha oynayıp meşhur oyunu oynamanı tavsiye şahsen ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ETS 2 alın üstüne bir de TMP indirin. Şimdiden +250saat oynama süreniz var.
Hocam sizce kaç FPS alırım oyunda?
Diğer oyunlara ek Valheim , Witcher 3 de düşünebilirsin.
Hocam sizce Valheim'e değer mi 32 TL? Bir de sistemim yeter mi?

Hocalarım bende Witcher 3 var, deneyeceğim onu da. Teşekkürler.

Bir de korkudan öleceğim oyun var mı korku oyunu? Korkak bir insanımdır, haz duyarım korkmaktan. Böyle oynarken altıma yapacağım falan oyun var mı acaba? Işığı kapatsam zaten The Forest yeter bana. Işık açık oynayacağım.

Hocam sizce kaç FPS alırım oyunda?
Çok değişken Pentinium E6400 ve GT420 ile en düşükte 40+. Duisburg gibi kalabalık yerlerde 24-30 FPS aldım. Tabi göz 60FPS ve üstüne alışınca biraz kasiyor.

Çok değişken Pentinium E6400 ve GT420 ile en düşükte 40+. Duisburg gibi kalabalık yerlerde 24-30 FPS aldım. Tabi göz 60FPS ve üstüne alışınca biraz kasiyor.
Düşüneyim hocam onu. Peki önerdiğiniz korku oyunu var mıdır? Ve sizce Valheim mi ETS 2 mi?

Hocalarım peki Layers of Fear nasıl? Yorumları şunun dışında güzel gibi ama sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.
1617448702553.png

Hocalarım peki Layers of Fear nasıl? Yorumları şunun dışında güzel gibi ama sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.

İnceledim. Yorumları da okudum. Korku oyunu arıyorsan hiç düşünme derim. Fakat ben oynamam. Hiç tarzım değil. 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı