350 400 bin arası araç õnerisi

Ben iki aracın bir olduğunu düşünmüyorum hocam, Linea sağlamlık olsun dirilik olsun, Symbol serisinden daha iyidir. kendi deneyimlerim ile yazıyorum hocam. Symbol un hızlı gitmesinin tek sebebi var hafif olması. İkisini hız olarak kapıştırmak için Symbol'e 10 çuval un yüklemek gerekiyor diye düşünüyorum tabi karar yine sizin.

Bütçe az arttırılırsa Accent Era da tavsiye edebilirim.

Ben iki aracın bir olduğunu düşünmüyorum hocam, Linea sağlamlık olsun dirilik olsun, Symbol serisinden daha iyidir. kendi deneyimlerim ile yazıyorum hocam. Symbol un hızlı gitmesinin tek sebebi var hafif olması. İkisini hız olarak kapıştırmak için Symbol'e 10 çuval un yüklemek gerekiyor diye düşünüyorum tabi karar yine sizin.

Bütçe az arttırılırsa Accent Era da tavsiye edebilirim.
Linea hiz konusunda dusuk diyorsun yani çogu kisilerde olmsuz yorum aldim yok at arabasi yok cenaze arabasi

Hız konusunda düşük demiyorum hocam. Multijet olursa iyi gidiyor araç, ama ağır olup 190la gitmesi hafif olup 200le gitmesinden iyidir.

Sonuçta içinde can taşıyorsunuz Symbol kağıt gibi.

2001 opel corsa b benzin LPG tam otomatik 145 bin km araç var. Hanımın arabası 4 sene kullandı. Kozmetik olarak bakım isteyen bir araç. Hep kadınlar kullandı çünkü. Ağır bakımını zincir, devirdaim, conta, subap, gayd, termostat, radyatör vs vs gaz, periyodik vs vs 42 bin TL bakım yaptırdım. Satmadan önce hiç bir sıkıntı olmasın diye.

1.6 linea al keyfine bak ustacım. Arkadaşım emotion paket aldı hatasız boyasız 270 bin Km'de fakat. Symbol falan affetmez. Aç videoları izle :)

Vala hocam Peugeot 307 hdi XT aldim ne bileyim bu zevk verdi bana açıkçası temizini buldum tabii.
Bakımlı ve temizi ise üzmez. Arkadaşımda var düşmanıma bile önermem diyor. 1 hafta biniyor 1 hafta sanayide. Kazasız belasız dikkatli binin.

Yeni konular

Geri
Yukarı