350-400 bin TL'ye araba önerisi

Marik Ishtar

Hectopat
Daha fazla  
19 yaşındayım, hem üniversite için hem de arada ailemi gezdirmek için vs bir araba düşünüyorum, sorun çıkarmasın, az da bassın vs istiyorum aklımda Civic 1.6'i es.
Modeli var, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunsuz istiyorsanız Japon tavsiyemdir. Japon'lar arasında da Honda.

2008-2012 arası 1.4 Civic Hatchback'ler hem görece spor duruşuyla hem de ferah iç hacmiyle tercih edilebilir. 5 yıldır 2012 Civic HB kullanıyorum. Km'ye bağlı problemleri dışında bir problem yaşatmadı çok şükür.

Birde Civic'in hatchback kasaları İngiltere'de üretildiği için sedan modellerinden daha sağlam oluyorlar.

Sorunsuz istiyorsanız Japon tavsiyemdir. Japonlar arasında da Honda.

2008-2012 arası 1.4 Civic Hatchback'ler hem görece spor duruşuyla hem de ferah iç hacmiyle tercih edilebilir. 5 yıldır 2012 Civic HB kullanıyorum. Km'ye bağlı problemleri dışında bir problem yaşatmadı çok şükür.

Bir de Civic'in hatchback kasaları İngiltere'de üretildiği için sedan modellerinden daha sağlam oluyorlar.

2012 1.4 Civic hatchback harbiden güzelmiş hocam da biraz parayı aşıyor bilginiz var mıdır bunu ortalama ne kadara alabilirim kazıklanmakta istemiyorum açıkçası.

Hocam golfün biraz kasa hoşuma gitmiyor, Civic ve 308 benzeri başka öneriniz var mıdır?

301 güzeldir hocam ilk araba icin, ayrıca 307'de bak onun da piyasası var. Fiat olarak punto güzel, kullanımı cok rahat City modu var direksiyonu tek parmakla donuyor bizzat kullandım sehir ici cok güzel.

Direksiyonu sorun degil diyorsan C4 bak eski kasa, az yakar cok kacar dizelleri. 1.6TDCI Ford Focus bakabilirsin, cok temiz gelmese de memnun eder seni. Sorunsuz arabalar bunlar, sorun olsa bile ucuz yollu cozebilecegin türden.

2012 1.4 Civic hatchback harbiden güzelmiş hocam da biraz parayı aşıyor bilginiz var mıdır bunu ortalama ne kadara alabilirim kazıklanmakta istemiyorum açıkçası.
2012'lerin piyasası en son baktığımda 600 dolaylarındaydı ama dediğim gbi 2008-2012 arası kasa aynı, sadece makyaj var. Motoru ve elektrik aksamı da aynı şekilde. 2008-2009'ları bütçeniz aralığında olabilir diye düşünüyorum.

301 güzeldir hocam ilk araba icin, ayrıca 307'de bak onun da piyasası var. Fiat olarak punto güzel, kullanımı cok rahat City modu var direksiyonu tek parmakla donuyor bizzat kullandım sehir ici cok güzel.

Direksiyonu sorun degil diyorsan C4 bak eski kasa, az yakar cok kacar dizelleri. 1.6TDCI Ford Focus bakabilirsin, cok temiz gelmese de memnun eder seni. Sorunsuz arabalar bunlar, sorun olsa bile ucuz yollu cozebilecegin türden.

Önerilerin için teşekkür ederim dost, bu önerilerini 6-7 ay sonra yine göz önüne alacağım.

2012'lerin piyasası en son baktığımda 600 dolaylarındaydı ama dediğim gbi 2008-2012 arası kasa aynı, sadece makyaj var. Motoru ve elektrik aksamı da aynı şekilde. 2008-2009'ları bütçeniz aralığında olabilir diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim hocam öneriniz için, bakacağım yine.

206, 208, 308 tüm Peugeot modellerini kullanmış birisi olarak sakın ola yaklaşmayın ne parasını hakedecek bir araba ne de konforu var. Alırsanız sanayiden çıkaramazsınız bir şahin parası masrafa girersiniz. Japon'dan yana kullanın hakkınızı Honda, Toyota vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı