350-400 TL arası mekanik klavye önerisi

Rothaw

Decapat
Karne hediyesi ve kendi paramla en fazla 430 TL'ye mekanik ve "TÜRKÇE" bir klavye istiyorum. Mekanik ve Türkçe olması çok önemli. RGB takıntım falan yok. Ama kesinlikle mekanik blue switch olacak ve Türkçe olacak. Hangi klavye bana en uygundur?

Sharkoon Skiller SGK3 klavyesini önerebilirim. Adını belki ilk defa duyuyor olabilirsiniz, sebebi Türk piyasasına daha yeni girdi. Kaliteli ve kullanışlı bir klavye.. [ALMAN KALİTESİ] 👍 👍 😄

bir klavye alcaksan mekanik ve türkçe karakterlisini zor bulursun , eğer türkçe karakterden vazgeçersen bu klavyeyi öneririm

Sanırım bi göz atabilirsiniz türkçe karakterleri var ama optik bir klavye ve everest e ne kadar güvenirsiniz bilmiyorum çok sağlam eşyalar üreten bir marka değil gibi ama araştırmanızı tavsiye ederim

Son düzenleme:
Teşekkür ederim, Sharkoon klavyeye baktım fakat türkçe olmadığını gördüm o yüzden alamam . K68 Klavye ise blue switch değil , fakat R7 Klavyeyi beğendim, alabilirim.

Sharkoon kırmızı switch kullanıyorum, evet Türkçe olmayışı sıkıntı onun dışında bir sorun yok fakat kırmızı switch olmasına rağmen gece ses sorun olabiliyor. Maviyi ben şahsen kesinlikle tavsiye etmem

Türkçe ve yeşil switch(Cherry'deki mavi ile benzer) düşünülebilir.

T
Türkçe ve yeşil switch(Cherry'deki mavi ile benzer) düşünülebilir.

Tam da bu klavye nasıl diye soracaktım , sağolun . Arkadaşlar teşekkür ederim Razer Blackwidow Ultimate 2016 almaya karar verdim. Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı