400 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
400 tl

HAXLE

Decapat
Kek günü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 GB Ram İ5-3470 Radeon GTX 1050 Hıkvıson C100 120 GB SSD
Meslek
Music Producer
Arkadaşlar, 400 TL bütçem var. Mekanik klavye önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana tavsiyem 400'e kaliteli bir mekanik hisli membran daha mantıklı olur bence.

Kafan daha rahat olur.

Hocam iyi düşünmüşsünüz ama ben mekanik hisli klavye için o kadar para vermek istemiyorum, fiyatı fazla geliyor mekanik hisli klavyeye göre.

Hocam iyi düşünmüşsünüz ama ben mekanik hisli klavye için o kadar para vermek istemiyorum, fiyatı fazla geliyor mekanik hisli klavyeye göre.
Ama yaşayacağın sorunlar çok olacak. Malzeme kalitesi, switch arızaları, klavye performansı vs hepsinden feragat etmen gerekecek. Bence burada performansa odaklan.

Ama yaşayacağın sorunlar çok olacak. Malzeme kalitesi, Switch arızaları, klavye performansı vs hepsinden feragat etmen gerekecek. Bence burada performansa odaklan.

3 sene James Donkey mekanik klavye kullandım yazdığın sorunların hiçbirini yaşamadım. Şu anda Corsair kullanıyorum. Bütçesi yok diye gidip membrane klavye almasına gerek yok.

3 sene James Donkey mekanik klavye kullandım yazdığın sorunların hiçbirini yaşamadım. Şu anda Corsair kullanıyorum. Bütçesi yok diye gidip membrane klavye almasına gerek yok.
Tabi şans sendeki de ama bu malzeme ve performans kalitesinin düşük olduğu gerçeğini maalesef değiştirmiyor. 3K'lık klavyede bile kimisi bir çok sorun yaşayabiliyor. Elektronikte her şey şans :D 1 ay dayansa diyerek aldığım 200 TL'lik Philips 7.1 gaming kulaklığı neredeyse 2 senedir müthiş bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor bana. Şimdi sen alayım dersin sorun yaşarsın. En azından bayram geliyor. Belki bütçesini 600 700 civarına çekerse daha mantıklı gelebilecke mekanik klavyelere de sahip olabilir.

Geri
Yukarı