350-400 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Thekeysi

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Arkadaşlar bende Xiaomi Mi Box s var bu cihaz sayesinde TV'de istediğim filmi izleyebiliyorum. Ancak geceleri film izlerken evdekiler rahatsız oluyor bu yüzden Bluetooth bir kulaklık arıyorum. Kulak içi ya da kulak üstü mü almalıyım hangisi performans olarak daha iyidir? Açıkçası ben kulak içi almak istiyorum ama performans olarak kulak üstü daha iyiyse kulak üstü alabilirim. 400 TL bütçem var film ve müzik konusunda kaliteli bir kulaklık önerirseniz sevinirim.

Yüksek bas performansı:Anker SoundCore Life Q10 Kablosuz Bluetooth 5.0 60 Saate Varan Çalma Süresi Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Tiz ve bas ağırlıklı:Sony WH-CH510 Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bas ağırlıklı:Anker SoundCore Vortex Kablosuz 20 Saat Şarj AptX 3.5 mm AUX Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Tiz ağırlıklı:AKG Y400 by Harman 20 Saat Pil Ömrü Otomatik Oynatma Duraklatma USB-C Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yüksek bas performansı:Anker SoundCore Life Q10 Kablosuz Bluetooth 5.0 60 Saate Varan Çalma Süresi Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Tiz ve bas ağırlıklı:Sony WH-CH510 Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bas ağırlıklı:Anker SoundCore Vortex Kablosuz 20 Saat Şarj AptX 3.5 mm AUX Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Tiz ağırlıklı:AKG Y400 by Harman 20 Saat Pil Ömrü Otomatik Oynatma Duraklatma USB-C Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Teşekkür ederim. Kulak içi olması performansı azaltırmı acaba? Kulak içi daha iyi olur benim için.

Geri
Yukarı