350-400 TL Bluetooth kulaklık tavsiyesi

Honor ürünleri hoşuma gidiyor hocam bütçesine göre.bende Honor Band 6 Akıllı bileklik var.Biraz bütçemi arttırıp Honor'un şu modellerinden birini alsam mı acaba diye düşünüyorum:
Honor Choice Earbuds X True Wireless TWS Kablosuz Kulaklık Beyaz Yorumları - Trendyol

Açıkçası hiç kullanmadım. Adını sanını da yeni duyuyorum. Araştırıp almanız çok daha iyi olacaktır. Bütçe artırılırsa farklı örnekler vermekte mümkün.

Açıkçası hiç kullanmadım. Adını sanını da yeni duyuyorum. Araştırıp almanız çok daha iyi olacaktır. Bütçe artırılırsa farklı örnekler vermekte mümkün.

Kendisi Huawei'nin yan markası hocam. Duymamış olmanız normal çünkü çok bilindik bir marka değil. Ama çok iyi ürünleri var.

Silikonları ve malzeme kalitesi iyi değildi. Galiba sadece benim kullandığım öyleydi. A101'den almıştım. QCY t1C idi.

Hocam bende de aynı ürün var gayet de güzel bence tabii ki mükemmel değil ama 100 TL'lik ürün sonuçta fp ürün malzeme kaliteside iyi arkadaşımda Haylou vardı pek bir fark yoktu malzeme kalitesinde.

Hocam Anker marka olan güzelmi ilk defa duydum markayı ama iyi gözüküyor.

Hocam bende de aynı ürün var gayet de güzel bence tabii ki mükemmel değil ama 100 TL'lik ürün sonuçta fp ürün malzeme kaliteside iyi arkadaşımda Haylou vardı pek bir fark yoktu malzeme kalitesinde.

Hocam Anker marka olan güzelmi ilk defa duydum markayı ama iyi gözüküyor.
Güzeldir hocam. Bütçe artmazsa T13 tercih edilebilir.

Geri
Yukarı