350-400 TL bütçede klavye seçimi

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Aşırı kararsız kaldım. 2-3 defa klavyeyi satın aldım, sonra iptal ettim. İlk başta eski Hydra R6 klavyemin blue switch'lerinin berbatlığı yüzünden blue switch yerine red switch alırım diyordum fakat Redragon'un mavi switch bulunan klavyesinin sesi gayet hoşuma gitti. Öte yandan bir kere Vatan'da, Logitech'in red switch klavyesini denemiştim. Hissiyatı gayet tatmin ediciydi. Offline oyunları gamepad üzerinden oynadığım için sadece rekabetçi oyunları klavye üzerinden oynayacağım. BF1, Valorant, CSGO gibi. Bana hangi klavye daha uygun olur? Aklımdaki modelleri aşağıya bırakıyorum. Başka önerdiğiniz model varsa onların da linklerini atabilirsiniz. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Redragon K552-R Kumara Rainbow Işıklı Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (Alırsam RGB olan modelini alırım.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben de aldım. Bence bunu al geç.

1611584277750.png

@TÇB hocam siz ne düşünüyorsunuz? Sanırım tekrardan blue switch bir mekanik klavye alacağım. Monster Pusat K3 Pro mu yoksa Redragon Dark Avenger K568 mi almalıyım?
K568 kadar tasarımını sevmediğim için ucuz olsa bile K568 alma taraftarıyım. Yine de teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bütçeni aşıyor ama bir bak derim.

QP'de daha ucuz, stoklar yenilendiği zaman oradan alabilirsin.

Bütçeni aşıyor ama bir bak derim.

QP'de daha ucuz, stoklar yenilendiği zaman oradan alabilirsin.

Bütçeyi aşıp red switch alırsam gerçekten güzel bir klavyeye benziyor. %60 olması da benim için bir artı. Listeme ekledim.

Bütçeyi aşıp red switch alırsam gerçekten güzel bir klavyeye benziyor. %60 olması da benim için bir artı. Listeme ekledim.
Hocam bence bunlardan almayın. Küçük klavye istiyormuşsunuz yurt dışından Gamakay MK61 veya Anne Pro 2 alın. Çok daha iyi klavyeler.

Yeni konular

Geri
Yukarı