350-400 TL fare önerisi

akmuse

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar uzun zamandır fareleri araştırıyorum ama bir kaç markanın güzel fareleri dikkatimi çekti, ince detaylar hakkında pek bilgim yok o yüzden size danışayım dedim, daha çok CS:GO ve diğer FPS oyunlarını oynuyorum, bu tarz oyunlarda farkını hissettirmesi kafi. Diğer oyunlarda zaten sıradan mouselarda iş görüyor. Aklımdaki iki fare; SteelSeries Rival 600 ve Razer deathradder Elite. Hangisi daha iyi? Ya da farklı önerisi olan var mı? Bütçe 350-400 civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eliniz çok büyük değil ise zowie ec2 b öneririm ergonomisi cidden muazzam .
Elim büyük değil zaten fingertip şekilde tutuyorum fareyi. Fareleri bizzat deneyebilseydim çok iyi olurdu ama burada öyle bir yer yok, biraz uzakta mediamarkt var Samsun ve Ankara’da gittiğimde Mediamarktta açık halleri vardı farelerin oraya bir bakacağım.

Ped akma sorunu derken? Açıkcası denemek lazım hiç razer mouse kullanmadım
Rival 600'ün kenarlarında bulunan daha farklı dokulu plastik tutma yerleri var, birkaç ay sonra o pedler kendi kendine çıkmaya başlıyor. Steelseries'ın sitesinden sadece 10 dolar karşılığında yenilerini alıp değiştirmeniz gerekiyor. Ürünleri toplatıp hatasını gidermek yerine böyle bir çözüme gitmişler; çok akıllılar ya.

Rival 600'ün kenarlarında bulunan daha farklı dokulu plastik tutma yerleri var, birkaç ay sonra o pedler kendi kendine çıkmaya başlıyor. Steelseries'ın sitesinden sadece 10 dolar karşılığında yenilerini alıp değiştirmeniz gerekiyor. Ürünleri toplatıp hatasını gidermek yerine böyle bir çözüme gitmişler; çok akıllılar ya.
Fare alacağım birde ileride sorununu çekecem SS’e kulaklıktan felan hiç hazetmiyordum bunu da öğrendim iyice illet ettim. Deathadder hakkında kullanan başka mouse kullanmıyor o kadar iyi diyorlardı. SS Rival 600’ün görüntüsü felan hoşuma gitmişti o yüzden aralarında kalmıştım ama Razer Deathadder Elite alacağım büyük ihtimal. Son olarak bu Deathadder’ın essential, elite gibi modelleri var onların arasında en iyisi elite mi?

Steelseries Rival 600 öneririm bir arkadaş ped kayma sorunu var demiş ben öyle bir şey yaşamadım ama bu şansa bağlı bir durum olabilir ancak yine de güzel mouse tavsiyem o dur.

Oldu mu kafamız karma karışık hadi bakalım😂

Elime alıp kullanmayı deneyeceğim o zaman. Hangisi elime uygun olursa onu alacağım artık yapacak bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı