350-400 TL Kasa Önerisi

huseyin_32

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 650 Watt 80 plus güç kaynağım var. Hava akışı iyi olan, maksimum 350-400 TL fiyat bandında kasa arıyorum. Aşağıdaki kasaları kullananlar memnun kalmış, siz hanisini önerirsiniz? Bunların dışında bir kasa da olabilir. Not: Anakart olarak Gigabyte b450m S2H, ekran kartı olarak GTX 1650 Super veya GTX 1660 düşünüyorum.

Ranker Virgo RGB Tempered Glass USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

PowerBoost VK-G2080C RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

GameBooster JBST-GBG3030B Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

PowerBoost X58 RGB Tempered Glass USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

GAMEBOOSTER GB-L06B RGB Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Bu kasayı kullanıyorum eski kasama göre çok fark etti soğutması daha iyisi varmı bilmiyorum ama ben memnunum fiyatına göre oldukça iyi olduğunu düşünüyorum bu arada PB gibi markalardan uzak durun.

Zalman s2 öneririm çok fp bir kasadır youtube'da heryerde incelemesini bulabilirsiniz.
Ön tarafı cam değil ızgara biraz görüntüden ödün verip uygun fiyata çok kaliteli hava akışı olan kablo düzenlemesi çok iyi yapılan şık ve dandik olmayan bir kasaya sahip olursunuz.

Attığınız kasalar çok kötü. Hava akışı olarak değil de malzeme kalitesi olarak berbat.
Aerocool Ore Saturn, 400 TL bütçede alınabilecek en iyi kasa olabilir ;

Bütçeyi hafif aşabilirseniz fiyatına göre çok güzel özellikler sunuyor:
Tabi 2 fanlı olması bir dezavantaj. Aerocool ore saturn de tercih edebilirsiniz.

Eğer bütçeyi azıcık aşabilirseniz Sharkoon RGB-LIT modellerini önerebilirim. Malzeme yapısı olarak gerçekten zirve yapmış ürünler ;

Genişletilebilirlik olarakta bunu öneririm. Gerçekten çok geniş bir kasa ;

sharkoon markalarda 2 fan olması işlemci ve ekran kartının ısınmaması için yeterli olur mu? Aerocool ore saturn 4 fanlı ve mesh olması daha fazla kafama yattı gibi

Geri
Yukarı