350-400 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Lychnica0

Hectopat
Trendyol, N11, Amazon gibi yerlerden olursa güzel olur öyle yerlerden değilse de kapıda ödemesi olsun. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca H2016D'de RGB açıkken cızırtı sorunu olması lazım. Siz de yaşıyor musunuz bunu?
Hayır öyle bir sorun yaşamadım, hatta genel olarak hiçbir sorun yaşamadım.

Kendim kullanıyorum fiyatına göre oldukça güzel.

Hocam ben laptop kullanıyorum bunun 3 ayrı giriş şeyi varmış ben bununla ugraşmak istemem.

Teknobiyotik bozuk ürün göndermez değil mi hocam?

Hocam ben laptop kullanıyorum bunun 3 ayrı giriş şeyi varmış ben bununla ugraşmak istemem.

Teknobiyotik bozuk ürün göndermez değil mi hocam?
Laptop kullanıyorsanız bunun yerine Galax Sonar 02 alın, hem USB girişli hem de kablosu daha kısa sanırım. Teknobiyotik güvenilirdir sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum.

Hocam sipariş ediyorum Galax sonar 02'yi o zaman.

Hocam çoğu konuda teknobiyotiği kötüleyenler olmuş müşteri hizmetleri kötü, bozuk ürün gönderiyorlar vb. diye mümkünse güvenilir bir yerden link atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Hocam sipariş ediyorum Galax sonar 02'yi o zaman.

Hocam çoğu konuda teknobiyotiği kötüleyenler olmuş müşteri hizmetleri kötü, bozuk ürün gönderiyorlar vb. diye mümkünse güvenilir bir yerden link atabilir misiniz?
Kulaklığın tüm satıcıları Teknobiyotik.
1672093178411.png

En azından bu üründe böyle bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Teknobiyotik ile alakalı da pek böyle yorumlar görmedim. Müşteri hizmetlerinin pek iyi olmadığı doğru. Onun dışında bilinçsiz kullanıcı tarafından yazılan saçma şikayetler olabilir bu konudaki gibi:

Geri
Yukarı