350-400TL klavye önerisi

Bütçe
350-400
G213'ü çok fazla araştırdım büyük çoğunluk önerdi siparişini de verdim az önce bakalım.
Ah ah keşke almasaydınız inanın 4-5 aya kalmaz kronik sorunları ortaya çıkmaya başlıyor. ayrıca gelir gelmez de genel de TAB tuşu zor basıyor.

Bende de vardı iade edip corsair k55'e geçtim siparişi verdim bekliyorum umarım onda g213 sorunlarını yaşamam. g213 cidden beğenerek almıştım ama kronik sorunlu..

Ah ah keşke almasaydınız inanın 4-5 aya kalmaz kronik sorunları ortaya çıkmaya başlıyor. Ayrıca gelir gelmez de genel de Tab tuşu zor basıyor.

Bende de vardı iade edip Corsair K55'e geçtim siparişi verdim bekliyorum umarım onda G213 sorunlarını yaşamam. G213 cidden beğenerek almıştım ama kronik sorunlu.

G2132ü Mediamakt'tan sipariş verdim ama saat 23.47'de siparişim iptal edildi nedeni için yanlış yanlış stok belirtilmiş bunun sorasında mediamaktın sitesine girdiğimde 360TL'ye sipariş verdiğim G213 şu an 400TL'ye satılıyor bende tekrar sipariş vermedim ve sahibindenin yolunu tuttum temiz bir Razer Black widow Chroma X buldum fiyatı 300TL'ye anlaştık herhangi bir sorun çıkmazsa şu an onu almayı düşünüyorum. Corsair K55i tercih etmememin sebebi aslında laptopla beraber kullanacağım için masada yer kalmıyor. Bu arada yanıtınız için teşekkürler.

G2132ü Mediamakt'tan sipariş verdim ama saat 23.47'de siparişim iptal edildi nedeni için yanlış yanlış stok belirtilmiş bunun sorasında mediamaktın sitesine girdiğimde 360TL'ye sipariş verdiğim G213 şu an 400TL'ye satılıyor bende tekrar sipariş vermedim ve sahibindenin yolunu tuttum temiz bir Razer Black widow Chroma X buldum fiyatı 300TL'ye anlaştık herhangi bir sorun çıkmazsa şu an onu almayı düşünüyorum. Corsair K55i tercih etmememin sebebi aslında laptopla beraber kullanacağım için masada yer kalmıyor. Bu arada yanıtınız için teşekkürler.
Bu fiyata nasıl buldunuz?

Çok iyi şansınıza iptal olmasına sevindim. Cidden çok büyük ölçüde sorunlu çıkıyor o klavye. Bir daha alışıp uğraşmak zorunda kalmamanız iyi olmuş. Bulduğunuz klavyede güzelmiş. Hayırlı olsun.

Çok iyi şansınıza iptal olmasına sevindim. Cidden çok büyük ölçüde sorunlu çıkıyor o klavye. Bir daha alışıp uğraşmak zorunda kalmamanız iyi olmuş. Bulduğunuz klavyede güzelmiş. Hayırlı olsun.

Teşekkürler.
Sıfırının linki varsa atabilir misiniz?

Sıfırı şu an bildiğim kadarıyla satılmıyor Black widow croma X modelinin ama aynı modelin v3'ü var üstüne bile desteği ve mulimedia tuşları eklenmiş hali.

Yeni konular

Geri
Yukarı