350-650 TL kulaklık tavsiyesi

Joel1

Hectopat
Selam. Bir kulaklık almak istiyorum bu kulaklığı müzik dinlemek film izlemek vs gibi telefonda kullanacağım. Önceki aldığım kulaklık Soundcore Life Q10'du o yüzden buna benzer bir kulaklık önerir misiniz? Soundcore Life Q10 en büyük özelliği 60 saat dayanabilmesiydi bu yüzden uzun süre dayanacak ve konfor olarak kafa yormayacak bir kulaklık lazım mikrofon olmaması daha iyi ama tak-çıkar mikrofon olursa ve dıştan da kötü gözükmezse sıkıntı olmaz.
Bütçe 350-650 TL arası.

Selam. Bir kulaklık almak istiyorum bu kulaklığı müzik dinlemek film izlemek vs gibi telefonda kullanacağım. Önceki aldığım kulaklık Soundcore Life Q10'du o yüzden buna benzer bir kulaklık önerir misiniz? Soundcore Life Q10 en büyük özelliği 60 saat dayanabilmesiydi bu yüzden uzun süre dayanacak ve konfor olarak kafa yormayacak bir kulaklık lazım mikrofon olmaması daha iyi ama tak-çıkar mikrofon olursa ve dıştan da kötü gözükmezse sıkıntı olmaz.
Bütçe 350-650 TL arası.
Q10 gayet iyi aslında ona ne oldu?

Kulak içi kulaklık kullanmak isterseniz, Sennheiser CX80 S önerebilirim. Müzik kalitesi bence iyi ergonomik olarak da rahatsız etmiyor. 29 Ağustos'ta 300 liraya almıştım ancak şimdi zamlanmış.

Kulak üstü olarak ise ses kalitesini beğendiğim, üst tarafı da metal olan bu kulaklığı önerebilirim ancak bana çok ergonomik gelmemişti. İlk defa kulak üstü denediğim için de olabilir, siz bu kulaklıklara alışkınsanız alabilirsiniz. Bunu MediaMarkt'tan 400 liraya almıştım bu sene başında ancak MediaMarkt'ta göremedim. Arçelik'te de baya iyi bir fiyattan satılıyordu ancak fiyatını göstermiyorlar, mağazada öğreniyoruz sanırım fiyatı.

Yeni konular

Geri
Yukarı