350 bin TL ilk motor önerisi

Hocam bu işin doğrusu ekipmanı aldıktan sonra motoru almaktır. Zaten aşağı yukarı motora nasıl bir ihtiytaç duyduğunu, ne yapacağını, nasıl bir şekilde sürmek istediğini anladım ben senin.

İstediğim tarz motora 390 disinda(cok titresimli dedigine gore konforsuz) daha konforlu motordan soğutmayacak alternatif var mi önerebilecegin

Benim tavsiyem şu ekonomide motora bu kadar çok gazla para veriyorken sıfır motor almamanız. Kask eldiven ceket pantolon bunları da seçin kalan bütçe ile gene de çok güzel makineler bulursunuz.
Herhalde ilk önce bi magazaya gidip kendimi baştan aşağı donatip kalan parayla makineyi düşünmek gerek

Son düzenleme:
Fiyatları bilmediğim icin bisey diyemiyorum ama oncelik ekipman
Ben sana söyleyeyim. Ortalama bir kask 15 bin TL. Mont 10 bin TL. Pantolon 5 bin TL. Bot 10 bin TL. Eldiven 5 bin TL. Bunlar minimum bütçene göre önereceğim, değişebilecek rakamlar.

Hangi şehirdesin?

İstediğim tarz motora 390 disinda(cok titresimli dedigine gore konforsuz) daha konforlu motordan soğutmayacak alternatif var mi önerebilecegin
Henüz bakmadım. Bakıcna dönüş yapacağım.

Aklıma ilk gelen 2023 modellerden Husqvarna Svartpilen 401. 303 bin lira fiyatı var şu an kampanyalı. 390 ile aynı bloğa sahip.

Ben sana söyleyeyim. Ortalama bir kask 15 bin TL. Mont 10 bin TL. Pantolon 5 bin TL. Bot 10 bin TL. Eldiven 5 bin TL. Bunlar minimum bütçene göre önereceğim, değişebilecek rakamlar.

Hangi şehirdesin?

Henüz bakmadım. Bakıcna dönüş yapacağım.

Aklıma ilk gelen 2023 modellerden Husqvarna Svartpilen 401. 303 bin lira fiyatı var şu an kampanyalı. 390 ile aynı bloğa sahip.
İstanbul’ da yaşıyorum bu arada pantolon ve bot dusunmuyorum kanka motor icin o kadar tarzimi degistiremem ha ama dizlik takarim ilk etapda. Bu arada svartplanda titreme daha mi azdir ayni blok dedin ama

İstanbul’ da yaşıyorum bu arada pantolon ve bot dusunmuyorum kanka motor icin o kadar tarzimi degistiremem ha ama dizlik takarim ilk etapda. Bu arada svartplanda titreme daha mi azdir ayni blok dedin a
Ekipmana 60-70 ayirabilirim bu arada dedigin fiyatlar ortalamaysa ortalamaninda bi tik ustune cikabilirim ilk motorum olucagindan dusme kalkma olabilir.

Normal kışlık pantolonum var ama arazide mahvoluyor ve rahat değil. Kros için bir pantolon önerisi de alabilir miyim? Bütçe için bir fikrim yok ama ekonomik olursa iyi olur. Araziye suya çamura göre ve korumalı en ucuzu olsun istemiyorum ama çok da aşırı pahalı olmasa güzel olur.

Normal kışlık pantolonum var ama arazide mahvoluyor ve rahat değil. Kros için bir pantolon önerisi de alabilir miyim? Bütçe için bir fikrim yok ama ekonomik olursa iyi olur. Araziye suya çamura göre ve korumalı en ucuzu olsun istemiyorum ama çok da aşırı pahalı olmasa güzel olur.

Off road takılıyorsan pantolonunun üstüne jersey giymeni öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı