350₺ Bluetooth Kulak üstü kulaklık önerisi

Hesef

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, 350₺ banında Bluetooth kulak üstü kulaklık arıyorum. Kız arkadaşıma alacağım için Anker Q10 gibi kaba bir model istemiyorum. Aradığım bir kriter yok ancak attığınız kulaklıkların artı ve eksilerini söyleyebilirsiniz daha rahat seçim yapabilirim. Bütçeyi biraz arttırabilirim. Şimdiden teşekkürler. @Evil Belief

Merhabalar, 350₺ banında Bluetooth kulak üstü kulaklık arıyorum. Kız arkadaşıma alacağım için Anker Q10 gibi kaba bir model istemiyorum. Aradığım bir kriter yok ancak attığınız kulaklıkların artı ve eksilerini söyleyebilirsiniz daha rahat seçim yapabilirim. Bütçeyi biraz arttırabilirim. Şimdiden teşekkürler. @Evil Belief
Merhaba, Q10 dışındaki kulak üstü modelleri pek bilmiyorum hocam, o da kaba olduğu için elenmiş. JBL 500BT ve 560BT gibi modelleri de @Mansion hoca önermiyordu giriş seviyede ama biraz daha kibar duruşlular, değerlendirilebilir bence.

Estetik açıdan başka model yok ki. Bunlar tavsiye etmediğim modeller.

Estetik açıdan başka model yok ki. Bunlar tavsiye etmediğim modeller.

Hocam bunlarıda önermiyorsanız ne alıcam :)

@Hesef

İşte başka bu bütçede estetik açıdan tek iyi kulaklıklar. Ama iş konfor malzeme kalitesi, kullanım süresi, ses kalitesine gelince kötüler.

Smart mi Earbuds Pro 3 Xiaomi mağzasında bulabilirsin.

Geri
Yukarı