350 Lira ile Ne Yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biriktir, araba alırsın. Komik gelebilir 3-4 Bin çekip 89 model Tofaşk ile asfaltı ağlat.

Motorum var. Arabayı sevmiyorum bedava verseler sürmem. :)

Dövize yatırmayı düşünmüyorum. İninal kartımda fazladan kalan para. Harcamayı düşünüyorum.

Çeyrek altın alabilirsin.

Dövize yatırmayı düşünmüyorum. İninal kartımda fazladan kalan para. Harcamayı düşünüyorum.

Uzun vadede kar için altın alabilirsin. Parayi biriktirebilirsin. Ben olsam biriktiririm.

Maalesef şu ekonomimiz yüzünden şu paranın neredeyse hiç değeri kalmadı. Eskiden zorlasan iki tane 8 GB DDR4 ram alabilirdin. Şu an bir tane bile alınamıyor :( @Shimada Sensei‘un dediği gibi macera arıyorsan dolara yatırabilirsin.

Bilgisayar ile ilgili bir şey almayı düşünmüyorum. İstediğim her şey var zaten. Yavaş yavaş da oynamayı bırakıyorum.

Borsa oyna derim. Biraz bilgilen ama kim bilir belki parayı 3000 TL'ye katlarsin?.
O işlere girmeyi düşünmüyorum.

Güzel denecek bir kulaklık veya iyi bir ses bombası alabilirsin. Aileni de alıp güzel bir restorana götürebilirsin. Ama benim önerim dolar ve altın hazır düşmüşken alman. Çünkü malesef daha da düşeceğini sanmıyorum.

O kadar kârı kripto para borsası bile zor verir.
Bilgisayar ile ilgili bir şey almayı düşünmüyorum. İstediğim her şey var zaten. Daha doğrusu teknoloji bir şeye harcamak istemiyorum.

Kardeşim çık dışarda ye saçma sapan bir nargileye 60 lira ver bir çaya 10 lira ver 350 oldu mu hadi eyvallah der kalkarsın masadan. En kötü kız arkadaşın varsa hediye falan al.

Bilgisayar ile ilgili bir şey almayı düşünmüyorum. İstediğim her şey var zaten. Yavaş yavaş da oynamayı bırakıyorum.

Bilgisayar ile ilgili bir şey almayı düşünmüyorum. İstediğim her şey var zaten. Daha doğrusu teknoloji bir şeye harcamak istemiyorum.
Denize yakın bir yerdeysen şişme bir bot alıp biraz açılıp balık tutabilirsin. İnan o zevki hiçbir bilgisayar oyunu vermiyor :)

Gidip günübirlik biyere giderekte keyif yapabilirsin :)

Kardeşim çık dışarda ye saçma sapan bir nargileye 60 lira ver bir çaya 10 lira ver 350 oldu mu hadi eyvallah der kalkarsın masadan. En kötü kız arkadaşın varsa hediye falan al.
Nargile, sigara gibi kötü alışkanlıklarım yok. Çay içmeyi de sevmem. Kız arkadaşıma hediye alabilirim ama genelde bir etkinlik yakmaktan hoşlanıyoruz. Örneğin sahile açılmak, deniz turu gibi.
Denize yakın bir yerdeysen şişme bir bot alıp biraz açılıp balık tutabilirsin. İnan o zevki hiçbir bilgisayar oyunu vermiyor :)
İzmir'deyim. Dediğiniz gerçekten mantıklı. Düşüneceğim.

Nargile, sigara gibi kötü alışkanlıklarım yok. Çay içmeyi de sevmem. Kız arkadaşıma hediye alabilirim ama genelde bir etkinlik yakmaktan hoşlanıyoruz. Örneğin sahile açılmak, deniz turu gibi.
İzmir'deyim. Dediğiniz gerçekten mantıklı. Düşüneceğim.
O zaman bence kız arkadaşınızla bir etkinliğe katılmak en mantıklısı olacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı