350 TL - 200 TL RGB Mekanik Klavye önerisi

mrmarcellus

Hectopat
Arkadaşlar kafayı yiyeceğim. İstediğim klavye çok sade olmalı üstünde abuk sabuk marka ismi şu bu yazmamalı. mesela G413 yazın alacağım zaten ama şimdiden bile bir alternatif oluşturamadım. GTX 890 çok hoşuma gitti, o da altta bir logo var, rezalet.

NOT : Aklımda indirime düşerse Corsair K68 , GXT 890 , Steel Series bir mekanik , indirime düşerse Razer Ornato , En kötü Apex 150 - G213
Düşündüğüm mouseler ile iyi giderse de iyi olur :

Dediğim gibi, klavye sade, mekanik, RGB olmalı. Max olarak da fiyatım başlıkta da belli olduğu gibi. (bir klavyeye de 400 veremem şimdi arkadaşlar yahu.)

K68'in RGB modeli senin istediğin fiyata düşmez, Red LED modeli en düşük 389 oluyor. Bütçen ile beklentilerin biraz ters orantılı olmuş.

Sharkoon KBD Skiller Mech SGK3 düşünebilirsin, logosu var ancak rahatsız edecek bir logo değil.

K68'in RGB modeli senin istediğin fiyata düşmez, Red LED modeli en düşük 389 oluyor. Bütçen ile beklentilerin biraz ters orantılı olmuş.

Sharkoon KBD Skiller Mech SGK3 düşünebilirsin, logosu var ancak rahatsız edecek bir logo değil.
Dostum klavyenin üstünden led gidiyor be. Bende öyle diyordum kendi kendime "cidden ne ters adamım" diye ve razer deathadder bile 260 olmuşken.. :D bide indirimleri sende biliyosun geçen hepsiburadada %51 indirim + %7 indirimle karşılaştım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı