350 TL bandında gamepad önerisi

Merhabalar hocam. Yanıtınız için teşekkürler, hoşgeldiniz. Sormak istediğim şey, pil konusunda performansı nasıl? Kısa süreler içerisinde sürekli pil değişimi yapmak istemiyorum. Bir dostum bana yaklaşık 200 saat kullanım ömrü sunduğunu söyleyen bir metin attı yabancı bir kaynaktan. Eğer öyle ise, birkaç ayda duracell pil seti almak beni pek etkilemez. Fakat şarjlı pil seti vesaire almam da gerekecekse şuan o kadar masraf etmek istemiyorum, malum ürün 350 lira bandında tam.
Siz tetik için almayacak mıydınız hocam?

Xbox 360 kolu çok aradım fakat piyasa replikası ile dolu. Bir türlü orijinal ürün kestiremedim. İlk hedefim xbox kolu zaten fakat bulunmuyor.
Ben de tamamen aynı durumdan dolayı bir yerde MSI GC20 kol buldum. Sonra sol analog sağa sola çekmeye başlayınca iade ettim. Monster vardı o da içime sinmedi. Geriye kalan tek seçenek olarak F310 aldım.

Siz tetik için almayacak mıydınız hocam?
Ben sürekli olarak futbol oyunlarını, arada da Forza Horizon 4 tarzı oyunları oynayacağım. Tetik konusunda, tetik hassasiyetinden bahsediyorsanız, olması ekstra iyi olacaktır tabii fakat saydığımız tüm kollarda var sanıyorum ki. F710'da var en azından öyle biliyorum. Pusat Pro ise benim için artık seçenekler arasında değil sizin söylediklerinizden sonra.

Ben sürekli olarak futbol oyunlarını, arada da Forza Horizon 4 tarzı oyunları oynayacağım. Tetik konusunda, tetik hassasiyetinden bahsediyorsanız, olması ekstra iyi olacaktır tabii fakat saydığımız tüm kollarda var sanıyorum ki. F710'da var en azından öyle biliyorum. Pusat Pro ise benim için artık seçenekler arasında değil sizin söylediklerinizden sonra.
Yani hocam bence şu aşamada en sağlıklısı YouTube'dan test ve karşılaştırma videolarına bakmanız, F serisi de çok eski. Hassasiyet hiçbirinde iyi değil. Çok karmaşık oldu durum.

@Taylor Swift Fan Cl ve @Samotne Ciasteczka arkadaşlarım, xbox 360 kolu bulamayacağım bu aşamada, @Taylor Swift Fan Cl hocamın sabah bıraktığı linkte konuştuğum satıcının sattığı kollar eğer orijinalse ve bunu doğrulayabilirsem o ürünleri satın alacağım. Atılan ürün çok hoş, fiyatlandırması da uygun fakat çekinmemin tek nedeni orijinalliği oluyor bu aşamada.
Ürün;
Ayrıca, satıcı arkadaş ile görüştüm. "Kalmadı, gelecek" tarzında bir söylemde bulundu. Bu kolların kaynağı hakkında da biraz şüphe duyuyorum fakat GeT ile ilan açabileceğini söyledi. Orijinalliğini kol elimde iken anlama şansım var mıdır?

MSI ın buldum ama hiç kullanmadım, isterseniz bir bakın araştırın.
Fikir için teşekkürler hocam fakat kullanan bir arkadaş sağa sola çekme olduğunu söyledi analoglarda. Bir araştıracağım yine de.

Merhabalar, sabah @Taylor Swift Fan Cl hocam sağ olsun 2. el bir kontrolcü attı ve o satıcı ile görüştük. O ürün aklımda fakat bunun yanında 350 Türk Lirası bandında iyi bir gamepad var mıdır? Xbox 360 kontrolcüsüne baktım fakat orijinal ve sıfır bir türlü bulamadım. Hala satılan bir yer var mıdır? Monster Pusat Pro için Monster ile görüştüm, Aralık sonuna kadar stok gelişi olmayacakmış. Devamı hakkında da bilgi vermediler. Bildiğiniz, bu bantta ürün var mı? FIFA 21, Mortal Kombat, Forza Horizon 4 gibi oyunlarda kullanacağım genel olarak.

Etiketler için şimdiden özür diliyorum;
@Samotne Ciasteczka, @Lux ultisi kullanan kedi hocalarım, önerilerinize açığım. :)
Pusat Pro stoklarda hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı