350 TL bandında gamepad önerisi

hocam youtubeda videolara bakabilirdiniz fifada zaten sprint atarken full basıyorsunuz forza da ise o kadar kötü değildi her neyse iyi geceler
Tabii ki değerlendirilebilir fakat benim için DS4 daha iyi bir seçenek oldu. Fiyatı anlamında 2 katı tabii ki fakat daha uzun süreli bir deneyim yaşayacağım. Öneriniz ve ilginize teşekkürler, sağlıklı günleriniz olsun. :)

Fikir için teşekkürler hocam fakat kullanan bir arkadaş sağa sola çekme olduğunu söyledi analoglarda. Bir araştıracağım yine de.
Anologlarda yaşadığım sorun bir yana F310 aldıktan sonra F1 2020 oyununda daha hızlı tur süreleri yapmaya başladım. GC20'nin tetikleri fazla hassas geldi ve analogları da F310'dan kötüydü hareket ettirme kolaylığı olarak. Yapı olarak güzel bir kol aslında, yazık oldu.

Anologlarda yaşadığım sorun bir yana F310 aldıktan sonra F1 2020 oyununda daha hızlı tur süreleri yapmaya başladım. GC20'nin tetikleri fazla hassas geldi ve analogları da F310'dan kötüydü hareket ettirme kolaylığı olarak. Yapı olarak güzel bir kol aslında, yazık oldu.
DS4 aldım hocam. Vatan'dan 700 civarına aldım. 200 lira diye çıktığım bu yolda 700 lira harcamış oldum. Umarım tatmin olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı