350 TL Bluetooth kulaklık önerisi

mkurt200234

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bütçem 350 TL'dir. Üstünü aşamayacağım için bu fiyat ve altı önerirseniz memnun olurum. Aklımda birkaç model var aslında. Hakii Time veya Hakii G1 Pro modeli ama çok inceleme yok. Önerir misiniz bu ürünleri?

Kulaküstü isterseniz bunu önerebilirim kulakiçi çok bilmiyorum.

Not: Reklama girer mi bilmiyorum ancak kablosuz kulaklıklar için Enes Özen'i takip edebilirsiniz. Önerdiği şeylerden hiç pişman olmadım. Ben olsam ne alırdım adlı videosunu izlerseniz yardımcı olur.

C100SI berbat bir kulaklık, Tune 220 daha da berbat.

Kulak üstü olarak Q10;

TWS olarak Buds Air Neo, S1D veya Airdots Pro 2.

@mkurt200234 memnun musunuz? Bende çok kararsız kaldım. Kulaklık bulamıyorum.

Benim müzik zevkim bass ağırlıklı ve bu kulaklık o işi çok iyi yapıyor tizler yok gibi midler orta ama bass işinde çok iyi. Müzik zevkinize göre kulaklık alın sonra pişman olmayın.

Çok fazla kulaklık var piyasada insanın kafasını karıştırıyor, satıcıdaki yorumları okudum. Şikayetvar'da garantisiz ürün diye yazmışlar. Siz alalı 1 ay falan olmuşdur memn musunuz? Alayim mi?

Çok fazla kulaklık var piyasada insanın kafasını karıştırıyor, satıcıdaki yorumları okudum. Şikayetvar'da garantisiz ürün diye yazmışlar. Siz alalı 1 ay falan olmuşdur memn musunuz? Alayim mi?

Dediğim gibi kendi müzik zevkimi çok iyi karşıladığı için aşırı memnunum alabilirsiniz bence.

Tamam hocam alacağım bakalım inşallah kulaklıktan ses kesilmesi vs olmaz bir de bana aldığınız linki atma şansınız var mıdır.?

Geri
Yukarı