350 TL Bluetooth kulaklık önerisi

ibrahimz

Hectopat
Merhaba. Bluetooth kulaklık almak istiyorum. Bütçem 300-350 TL civarlarında. Mikrofonu iyi olmasını istiyorum ve şarj süresi ne kadar uzun giderse o kadar iyi olur. Bu fiyata en iyi hangi kulaklığı alabilirim?

Kulaklık hakkındaki incelemem: Anker Soundcore Life Q10 İncelemesi
Hocam peki kulak içi mi daha iyi olur yoksa kulak üstü mü? İşe ve okula giderken kullanmayı düşünüyorum da.

Hocam peki kulak içi mi daha iyi olur yoksa kulak üstü mü? İşe ve okula giderken kullanmayı düşünüyorum da.
Kulaküstünün ses kalitesini hiçbir kulakiçi veremiyor bence.
T500BT modeline bakabilirsiniz bu arada ben kullanıyorum şarjı ve ses kalitesi gayet iyi.

@ibrahimz, o sizin tercihinize kalmış. Ben kulak içilerde rahat edemiyorum. Kulak içi olarak bunu önerebilirim:
T500BT modeline bakabilirsiniz bu arada ben kullanıyorum şarjı ve ses kalitesi gayet iyi.
Q10'un ses ve bass kalitesi çok daha iyi. Sırf JBL diye ses kalitesi iyi olmayan bir kulaklığa o kadar para vermek istenirse alınabilir.

@ibrahimz, o sizin tercihinize kalmış. Ben kulak içilerde rahat edemiyorum. Kulak içi olarak bunu önerebilirim:

Q10'un ses ve bass kalitesi çok daha iyi. Sırf JBL diye ses kalitesi iyi olmayan bir kulaklığa o kadar para vermek istenirse alınabilir.
Garanti süreciyle ilgili bir bilginiz var mı? Ürünü kullandıysanız hiç bozuldumu vb.

Kulaklık hakkındaki incelemem: Anker Soundcore Life Q10 İncelemesi
Hocam Youtube'de inceleme videosuna baktım da Terletiyor ve yaklaşık 2 saatte kulağınızı uyuşturuyor demiş adam. Bu doğru mu?

Garanti süreciyle ilgili bir bilginiz var mı? Ürünü kullandıysanız hiç bozuldu mu vb.?
Garantiyle Anker'in kendisi ilgileniyor ve duyduğuma göre hizmet kalitesi iyi.
Hocam Youtube'de inceleme videosuna baktım da, terletiyor ve yaklaşık 2 saatte kulağınızı uyuşturuyor demiş adam. Bu doğru mu?
Çoğu kablosuz kulaklıkta olduğu gibi bu üründe de pedler deri olduğu için terletme yapabilir, alternatiflerinde de yapacaktır. Uyuşturma gibi bir şeyle karşılaşmadım.

@ibrahimz, mikrofonu var ve gayet iyi diyebilirim, bazı telefonların mikrofonundan bile iyi hatta. İncelemede de dediğim gibi fotoğraflarda kaba dursa da hiç öyle değil, gayet minimal bir kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı