350 TL bütçe ile kulakiçi kulaklık önerisi

jestor

Hectopat
Yer
İzmir / Türkiye
Daha fazla  
Uzun zamandır kulaklık araştırıyordum aklımda JBL 500 BT vardı fakat kulaklığı okula giderken gelirken bazen okul derslerinde bir de bisiklet sürerken kullanacağımdan dolayı kulak içi almaya karar verdim. QCY,Haylou,Redmi ya da Xiaomi (bilemedim) markalarına baktım ve QCY T1C almakla karar kıldım. T1 Pro'da 4.1 bluetooth versiyonu kullandığı için tercih etmedim sizin görüşleriniz neler veya bu bütçeyle nasıl daha iyi bir kulaklık tercih edebilirim istediğim şeyler bataryası uzun saat dayansın adeta şarkının içindeymiş gibi olayım basslar güzel gelsin dışarıya ses gitmesin ve dışarıdan ses almasın mikrofonu güzel olsun ve ses kalitesi güzel olsun ve ergonomik tasarımlı kulağı ağrıtmayacak bir şey olsun, görüşlerinizi bekliyorum.

Türkiye'den KZ ZS6 veya ZS5 + Gümüş kablo
AliExpress'ten KZ ZSX Terminator
Bulursanız gümüş kablo almayı ihmal etmeyin, yanında gelen kablo gıytırık, 1 yıla bozuluyor yeni kablo almak gerekiyor.
Kablosuz şart ise KZ S1D alabilirsiniz.
KZ fanboyu falan değilim ama ucuza Sennheiser kalitesi almak hoşuma gidiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı