350 TL ile hangi oyunlar alınır?

Bence bunun korsandan farkı yok. Ben adamların emeğinin karşılığını vermek için satın alıyorum. Ha siz virüsten korktuğunuz için falan korsan kullanmıyorsanız alın oynayın geçin.

Adamların emeği olabilir ama herkes bir oyuna 500 TL veremez bizim durumumuz çok şükür iyi ama ona rağmen bir oyuna 500 TL vermek aşırı saçma geliyor 100 TL veya altı gene alınır ama o fiyatlara almak mantıksız aşırı zengin değilsen ki bu korsandan farkı var nasıl yok sonuçta alldığın hesap parayla almış aynı yola çıkar virüssüz temiz.

böyle savaş aksiyon hikaye sıkmayacak oyunlar arıyorum
Red Dead Redemption 2
God Of War
Cyberpunk 2077
Detroit
Dying Light
Far Cry 3
Sekiro
Ac Odyssey
Hades
Beyond two souls
Heavy rain
Control
Skyrim
L.A Noire
Alan Wake
A Plague Tale; Innocence
The Last of us serisi
Cod mw 1-2-3
Mafia 1-2
Quantum Break
Crysis serisi
Uncharted serisi
Metro serisi
Tomb Raider serisi
Bioshock serisi
Batman Arkham serisi

Red Dead Redemption 2
God Of War
Cyberpunk 2077
Detroit
Dying Light
Far Cry 3
Sekiro
Ac Odyssey
Hades
Beyond two souls
Heavy rain
Control
Skyrim
L.A Noire
Alan Wake
A Plague Tale; Innocence
The Last of us serisi
Cod mw 1-2-3
Mafia 1-2
Quantum Break
Crysis serisi
Uncharted serisi
Metro serisi
Tomb Raider serisi
Bioshock serisi
Batman Arkham serisi
bide korku oyunu istiyorum hayatta kalma zombi temalı önerin varmı acaba

Hocam 350 TL ile tek bir oyun yerine 20-30 tane normal fiyatlı oyun alın. Sıkıldıkça diğerine geçersiniz.

Arkadaşlar kulaktan duyma sözlerle konuşmayın lütfen bende arşiv klasörü bulunuyor ve bunların hepsi de aylar olmasına rağmen girip oynayabiliyorum çoğunuda bitirdim sayılır bilmeden konuşmayın ha eğer dolandırıcısı varsa olabilir ama hepsi öyle değil burdan alışveriş yapabilirsiniz ben adamla tanışıklılığım yok ama hep ondan alıyorum youtbe da birinin tavsiyesi üzerine buradan almaya başladım bakıyorum aldığım 3 oyunu kendi hesabıma alsam 1-2 k ben ne kadar verdim 25 TL çok iyi bir şey bence.

Eki Görüntüle 1631027

Eki Görüntüle 1631028

Kanka yaptığın hem illegal, hem de korsandan farkı yok. Üzerine çalıntı hesaplar. Bunun da üzerine hadi adam kendi aldı neden sana zarar edip versin. Bunun bile üzerine adam aynı hesabı 10 kişiye satıp satmayacağına inanıyım. Zaten hepside böyle yapıyor.

Hocam 350 TL ile tek bir oyun yerine 20-30 tane normal fiyatlı oyun alın. Sıkıldıkça diğerine geçersiniz.

Kanka 10 TL'ye oyun mu kaldı. Hangi devirdesin.

Kanka yaptığın hem illegal, hem de korsandan farkı yok. Üzerine çalıntı hesaplar. Bunun da üzerine hadi adam kendi aldı neden sana zarar edip versin. Bunun bile üzerine adam aynı hesabı 10 kişiye satıp satmayacağına inanıyım. Zaten hepside böyle yapıyor.

Kanka 10 TL'ye oyun mu kaldı. Hangi devirdesin.

Zaten benim dışımda çok kişiye satıyor hayrına satmıyor 25 TL'ye ve çevrimdışı olduğunuz için otomatik save alıyor hikaye oyunlarını genelde burada oynuyorum ve illegal değil aile hesabı sisteminden yapılıyor Steam getirdi bu sistemi ve korsan da virüs olur bunu Steam'den indiriyoruz çalıntı hesap da değil adam kendi adı bulunnan hesapları verdi hep Türkiye kayıtlı TL birimi kullanıyordu hepsi yanlış bilgi vermeyelim.

Zaten benim dışımda çok kişiye satıyor hayrına satmıyor 25 TL'ye ve çevrimdışı olduğunuz için otomatik save alıyor hikaye oyunlarını genelde burada oynuyorum ve illegal değil aile hesabı sisteminden yapılıyor Steam getirdi bu sistemi ve korsan da virüs olur bunu Steam'den indiriyoruz çalıntı hesap da değil adam kendi adı bulunnan hesapları verdi hep Türkiye kayıtlı TL birimi kullanıyordu hepsi yanlış bilgi vermeyelim.

Kanka senin ilk dediğini biz yanlış anlamışız o zaman. Benim anladığım hesap satanlar. Aile paylaşımı farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı