350 TL klavye önerisi

Deneyimlediğimiz kulaklıklar segment bakımından farklı olabilir, bu yüzden düşüncenize saygı duyuyorum. Dediğim gibi aşırı da memnun kalmadım zaten zira sürekli bir arkaplan tıs sesi geliyordu kulaklık ile ses kullanımı olmazken.
Dediğin gibi kronik sorunlu arkadan sürekli tıs sesi geliyor. Dışındaki plastiğe dokununca içeriye öyle bir ses veriyorki oraya bir şey çarpsa kulağa zarar verir. Dışarıdaki sesi engellemiyor, tam tersine içeriye daha boğuk ve fazla ses alıyor. Ses kasmak için de çok kötü. Sony müzik kulaklığı ile daha iyi ses kasıyordum. Ama rahatlık olarak iyi. 2-3 saat kullanıma rahatsız etmiyor.

Tamam teşekkürler ben zaten Gamepower Warlock compact alacağım teşekkürler.

Alın ve kalitesiz klavyenin çakma outemu Switch'in ve berbat sorunları ile birlikte servis kapısında süründükten sonra lütfen burada konu açmayın.

Madem dinlemeyeceksin, madem önerilerimizi umursamayacaksın neden konu açıp öneride bulunmamızı istiyorsun bu da ayrı bir soru...

Alın ve kalitesiz klavyenin çakma outemu Switch'in ve berbat sorunları ile birlikte servis kapısında süründükten sonra lütfen burada konu açmayın.

Madem dinlemeyeceksin, madem önerilerimizi umursamayacaksın neden konu açıp öneride bulunmamızı istiyorsun bu da ayrı bir soru...

Vazgeçtim çünkü ben sizin önerdiğiniz markaları sevmiyorum hem neden servis kapısında sürünecek mişim ki bari onu da söyleyin ben bu sitede ne zaman konu açsam hep kötülediler ama aldığım zaman da çok güzel di.

Hem kalitesiz ve çakma diyorsunuz da bu fiyata başka düzgün ne bulabilir siniz ki sanki gidip 200 300 TL'ye Logitech Razer falan bulacaksınız sizin çakma dediğiniz şey bütün bütçesi düşük olanların kullandığı şeylerden biri eleştirmeden önce biraz düşünün.

Vazgeçtim çünkü ben sizin önerdiğiniz markaları sevmiyorum hem neden servis kapısında sürünecek mişim ki bari onu da söyleyin ben bu sitede ne zaman konu açsam hep kötülediler ama aldığım zaman da çok güzel di.

Hem kalitesiz ve çakma diyorsunuz da bu fiyata başka düzgün ne bulabilir siniz ki sanki gidip 200 300 TL'ye Logitech Razer falan bulacaksınız sizin çakma dediğiniz şey bütün bütçesi düşük olanların kullandığı şeylerden biri eleştirmeden önce biraz düşünün.
Benimde bütçem düşük diye zamanında 285 TL civarına Ogre Rainbow alıp 2-3 kere servise gönderdiğim oldu işte, yukarıda da belirtmişim zaten keza düzgünce okuyup anlayabilirsen ne demek istediğimi görürsün. Evet bu tür ürünler fiyat performans ürünüdür ancak performansı kısıtlıdır ve 2-3 ay ağır kullanım koşullarında yay sesleri çıkartmaya başlar ve bir süre sonra kulaklığından bile bu sesi algılamaya başlarsın ve herhangi bir FPS oyunu oynarken seni rahatsız eder. Ha ben MOBA oynarım, LoL vs. diyorsan o zaman sorun yok tabii ki tercih edebilirsin ancak FPS oyunlarında ciddi anlamda o yay sesi bir süre sonra kulağında vızıldamaya başlar ve kritik pozisyonlarda sırf o yay seslerinden ötürü eli kaybedebilirsin. Derken sonra bir sabah uyanırsın ve bir bakmışsın ki QWERTY üstündeki sayısal tuşlar çalışmıyor? E bu tuşlar tüm oyunlarda lazım, o zaman ne yapacaksın? Servise gönderirken GamePower kargo ücretini sana ödetiyor bundan haberin var mı? Tamam anlaşmalı ama yine de 10-20 TL civarı bir ücret ödüyorsun göndermek için. Logitech klavyeler de gerçekten çok sorun çıkartıyor ancak en azından servise gidip gelirken senden bir ücret istenmiyor ve sorunu çözemezlerse GamePower gibi tekrardan servise göndermeni istemiyorlar, sana direkt ürünün sıfır kutu açılmamış yenisini gönderiyorlar. Demem o ki evet bu tür markaların klavyeleri fiyat performans ürünü ancak performansı uzun sürmez. Çok sık oyun oynayıp yazı yazan biriysen, 3 aydan sonra o klavyeden umudu kesersin. Kullandım, biliyorum ama yine de tercih senin.

Benim de bütçem düşük diye zamanında 285 TL civarına ogre Rainbow alıp 2-3 kere servise gönderdiğim oldu işte, yukarıda da belirtmişim zaten keza düzgünce okuyup anlayabilirsen ne demek istediğimi görürsün. Evet bu tür ürünler fiyat performans ürünüdür ancak performansı kısıtlıdır ve 2-3 ay ağır kullanım koşullarında yay sesleri çıkartmaya başlar ve bir süre sonra kulaklığından bile bu sesi algılamaya başlarsın ve herhangi bir FPS oyunu oynarken seni rahatsız eder. Ha ben MOBA oynarım, LoL vs. diyorsan o zaman sorun yok tabii ki tercih edebilirsin ancak FPS oyunlarında ciddi anlamda o yay sesi bir süre sonra kulağında vızıldamaya başlar ve kritik pozisyonlarda sırf o yay seslerinden ötürü eli kaybedebilirsin. Derken sonra bir sabah uyanırsın ve bir bakmışsın ki qwerty üstündeki sayısal tuşlar çalışmıyor? E bu tuşlar tüm oyunlarda lazım, o zaman ne yapacaksın? Servise gönderirken Gamepower kargo ücretini sana ödetiyor bundan haberin var mı? Tamam anlaşmalı ama yine de 10-20 TL civarı bir ücret ödüyorsun göndermek için. Logitech klavyeler de gerçekten çok sorun çıkartıyor ancak en azından servise gidip gelirken senden bir ücret istenmiyor ve sorunu çözemezlerse Gamepower gibi tekrardan servise göndermeni istemiyorlar, sana direkt ürünün sıfır kutu açılmamış yenisini gönderiyorlar. Demem o ki evet bu tür markaların klavyeleri fiyat performans ürünü ancak performansı uzun sürmez. Çok sık oyun oynayıp yazı yazan biriysen, 3 aydan sonra o klavyeden umudu kesersin. Kullandım, biliyorum ama yine de tercih senin.

Çok sık oyun oynamıyorum derslere giriyorum arada bir oyun oynuyorum yani çok sıkı kullanmayacağım ve zaten bozulursa servise götürürüz onda sıkıntı yok ama çok bozulmaya başlarsa değiştiririz artık yapacak bir şey yok ben diğer o redragon ya da Cooler Master falan o tarz markaları sevmediğim için bunu kullanacağım.

Anlaşılan gerçekleri söylemem zorunuza gitti. Şu sosyalde Gamepower ve Rampage tarafından servis kapılarında süründürülen çok insan var. Bir örnekte benim aldığım Rampage kulaklığı 5 kere servise yolladım hala çözüm sunmadılar.

Çakma dediğim şey düşük bütçesi olanların kullandığı şey diyorsunuz size düşük bütçe için orijinal outemu Switch kullanılan piyasada düşükj bütçede alınabilen en kaliteli klavyeleleri önerdim. 200-300₺'ye Razer bulunabilir şu çöp klavyeyi alacağıma Razer Cynosa alırım meka membrane olur ama klavyem var derim.

Servis kapılarında sürünme nedeniniz ise çok belli herhangi bir sorunu adam akıllı düzeltmeden yarım yamak tutuyorlar, sorununuza çözüm bulmuyor iade talepleriniz umurlarında olumuyor.

Malzeme kalitesi berbat, fason mal, çakma outemu Switch, gene olarka görülen yay sesi, insanı kendine lanet ettiren servis daha saymama gerek yok bence...

2018 Ağustos ayında cahillik ile Vatan Bilgisayar şubesinden Rampage bir kulaklık aldım. Gayet memnundum 9 ay boyunca ancak sonra sol taraftan ses gitme sorunları başladı tabii ben o zaman videodan vs sanıyordum maalesef öyle değilmiş tamamen kulaklıktan kaynaklı olduğu ortaya çıktı. Gönderdim ve bu sorunun olduğunu belirttiler ve yeni bir ürün verdiler verdiler.

Ancak 9 ay sonra yine aynı sorun iki taraftan da ses kesilmesi yaşadım tekrar gönderdim tamiri yapılmış dediklerine göre gittim eve dedim oh be bitti çalışıyor sorunsuz tamam.

Bilgisayara takmam ve mikrofonum avazım çıktığı kadar bağırmama rağmen aşırı derecede az ses aldığını fark ettim. Ardından ise aldıktan tam olarak 30dk sonra geri götürüp sorunu belirttim sağ olsun arkadaş beni kulakları ile dinlemediğinden dolayı boşu boşuna 2 hafta bekledim. Aynı sorunun devam edeceğini bilmeme rağmen yine eve gidip taktım ve sorunun devam ettiğini de gördüğümdem tekrar Vatan Bilgisayar'ın yolu tuttum o gün en azından bana en çok ve en doğru şekilde yardımda bulunan personel yardımcı oldu tekrar gönderdim.

Bu sefer sorunlarım çözülmüştü ancak sete aşırı derecede dip ses vardı mikrofon sorunlu olmak üzere budan her zamanki gibi servise yollarken iade istediğimi de belirttim. Dip ses vardı ama sonuçta Discord yoğunlukta kullandığımdan onu görültü engelleme ile aradan çıkarmış bulundum. Geldikten 4 ay sonra ise yine ses kesilmeleri kendini gösterdi 2 ay sabrettim 2 hafta önce yolladım. Bana yeni ürün yollayan paşalarımız garanti sürecini faturadan bu yana sürdürüyorlarmıl burada da bir maduriyet yaşadım. Mantıken yeni bir ürün verdiklerinde bu ürün için aynı şekilde 2 senelik bir garanti süreci başlatılması gerek.

Neyse şikayet var üzerinden şikayetimizi yazdık uzun uzun ardından 2 hafta sonra olması gerek geri düönüşte bulundular işte gönderim bakalım diye. 2 hafta önce yolladık bense Samsung'un telefonlarının içinden çıkan kulak içi kulaklık ve eski A4Tech kameralı mikrofon ile idare ettim. Bu sabah servis tarafıdan arandım ve kısa bir görüşme gerçekleştirdik. Burada bana söylenilen şey ise şu yönde oldu "biz arkadaşım ile dün mesai yaptık yarım saat boyunca kulaklığı test ettik herhangi bir sorun bulamadık. Bir de pişkin pişkin sanki salakmışız gibi bilgisayarda sorun olabilir diyor. Ben hayatı ömrümde bilgisayardan dolayı sağ taraftan dakikalık olarak ses kesildiğini görmedim.

Paşalarımız 30 dakika test etmiş çok test etmişsiniz ya nereden biliyorsunuz 35. dakikada çıkmayacağı kulaklıklar en az 2 saat boyunca test edilmeli 30dk nedir, bilgisayarı aç hemen ses kesilsin yani bir bilgisayarda oluşan mavi ekran bile uzun kullanımda ortaya çıkyor kulaklık için 30dk test çok olmuş yormuşuzda kusura bakmasınlar uğraştırdık.

Bir de pişkin pişkin garanti sürecindeyken gönderseydiniz diyor paşamız he canım garantide gönderseydik çok çözecektiniz yaşça benden büyük olduğundan dolayı saygımı korudum ancak bir daha farklı bir marka ile bu tür bir sorunum olursa hiçbir şekilde saygımı korumayacağım aklıma ne gelirse küfür ve kişiye hakarette bulunmadan konuşacağım.

Servise bakın kulaklıktan tıkırtı sesi geldiğin deoplayı içini ben açıyorum ve içinden 2 adet yalama yapılmış vida çıkıyor. Maadem servis olarak görev yapmaktasınız hakkınız ile yapın hoparlörü çözdük diyorlar mikrofonu bozuyorlar mikrofonu yaptık diye yolluyorlar içinde hiçbir işe yaramayan yeri dahi olmayan vida bırakıyor.

Bir de karşıdan ödemeli olarak geri yolluyor ürünü bari onu siz karşılayaydınız bu kadar uğraştınız ya bari o ücretsiz olaydı...
Ayrıca piyasadaki en kaliteli markaları sevmeyip kalitesiz mal satan çöp markaları sevmenizde komikmiş...
Siz kafanıza göre alın o zaman konu nedn açıyorsunuz ki boşu boşuna vaktimizi kaybettiriyorsunuz bize. Maadem alacağınız bir klavye var alın gitsin hiç açmayın konu bizimde zamanımızı almayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Unutmadan şu videoda bulunan Gamepower Katana, ogre vs gibi klavyelere bir bakın nasıl yay sesi çıkmakta.

https://www.akakce.com/klavye/en-uc...sikli-kablolu-oyuncu-si-fiyati,966237106.html orijinal outemu Red Switch

Gamenote KB435L Kablolu Mekanik RGB Gaming Klavye | Game Garaj orijinal outemu Blue Switch

En azından o çöp parçasını almaktansa yukarıda bulunan Gamenote'yi alın ve klavyem var dersiniz.

Son düzenleme:
Çok sık oyun oynamıyorum derslere giriyorum arada bir oyun oynuyorum yani çok sıkı kullanmayacağım ve zaten bozulursa servise götürürüz onda sıkıntı yok ama çok bozulmaya başlarsa değiştiririz artık yapacak bir şey yok ben diğer o redragon ya da Cooler Master falan o tarz markaları sevmediğim için bunu kullanacağım.
Yahu GamePower alacağına Cooler Master al bence. Cooler Master en azından kendini kanıtlamış ve dünya çapında bir marka. Anladığım kadarıyla bu işlere pek aklın ermiyor, ne diyeyim umarım alacağın klavye ile mutlu mesut geçinirsiniz. Haydi allah bir yastıkta kocatsın sizi klavyenizle şimdiden.

Geri
Yukarı