350 TL klavye önerisi

Bütçe
350 TL maximum

lahmacunner

Decapat
Daha fazla  
1. Tuşları basık olmayan bir şey arıyorum mekanik hisli olması ve bu kadar ucuz olması çok dikkatimi çekti.
Görünüş olarak gayet güzel görünüyor.

2. bunun da tuşları basık değil gibi duruyor ışıklandırmasını da beğendim.

Trendyol linki üstteki orada yandan çekildiği için farklı görünüyor az daha.

Bu da önden görünüşü bayağı iyi duruyor görünüş olarak hem membran olduğu için fiyatta normal geldi ve telefon tutucu var hangisi alınır sizce. İkisi arasında kaldım. Aydınlatma olması şartı ile bütçeye uygun başka öneride atabilirsiniz.

Aciliyet yok teşekkürler bayağı bir şey atmışsınız 4 tane. Ama iyi denk geldiniz hepsini beğendim kendim 2 saat arasam bulamazdım. 1. linkteki Frisby en üstteki tuşlardan dolayı şu anda direk onu almak istedim ama laptop kullanıyorum şimdi ben bu klavyeyi aldığımda FN tuşu falan gerekmeden direk bassam ses açıp kapatmam mümkün mü? Laptop klavyesinin yarısından fazlası bozuk ses açıp kapatan tuşlar çalışmıyor ondan dolayı Alt+Tab atmam gerekiyordu ses kısmak için. Bazı oyunlarda da atılmıyor falan sorun çıkarıyordu biraz. FN tuşu kullanmadan direk o ekstra tuşlar kullanılır mı? Bilginiz varsa bir de onu söyleseniz garanti onu alırım.

Aciliyet yok teşekkürler bayağı bir şey atmışsınız 4 tane. Ama iyi denk geldiniz hepsini beğendim kendim 2 saat arasam bulamazdım. 1. linkteki Frisby en üstteki tuşlardan dolayı şu anda direk onu almak istedim ama laptop kullanıyorum şimdi ben bu klavyeyi aldığımda FN tuşu falan gerekmeden direk bassam ses açıp kapatmam mümkün mü? Laptop klavyesinin yarısından fazlası bozuk ses açıp kapatan tuşlar çalışmıyor ondan dolayı Alt+Tab atmam gerekiyordu ses kısmak için. Bazı oyunlarda da atılmıyor falan sorun çıkarıyordu biraz. FN tuşu kullanmadan direk o ekstra tuşlar kullanılır mı? Bilginiz varsa bir de onu söyleseniz garanti onu alırım.

Hocam alacağın klavye laptop klavyesinden bağımsız çalışacağı için FN kullanımı gerekmeyecek, klavye üzerinde ki tuşlarla halledebilirsin işini.

Yeni konular

Geri
Yukarı