350 TL Küçük klavye önerisi

Kalite bakımından ikisi de sizi tatmin edecektir. Oynadığını oyun türleri tam olarak neler ? Eğer ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorsanız Romer-G daha doğru olacaktır. Onun dışında gerisi size kalmış. Ses olayı sizin bileceğiniz iş.

Klavyeyi kullanma grafiğim şu şekilde olacak.

%50 Oyun
%30 FPS
%20 Diğer türler.

%50 Yazma.

Her yerde Romer-G anahtarların MX Brown ile yarışamayacağını okuyorum. (?)

Klavyeyi kullanma grafiğim şu şekilde olacak.

%50 Oyun
%30 FPS
%20 Diğer türler.

%50 Yazma.

Her yerde Romer-G anahtarların MX Brown ile yarışamayacağını okuyorum. (?)
Her yer ? Benim okuduğum yerlerde ikisinin de oldukça kaliteli olduğu söyleniyor. Link atabilir misin ?

G710+ öneririm boyutları büyük ama diğer istedikleriklerini karşılıyor onu istemiyorsan biraz para ekleyip g610 alabilirsin ben senin derdini anladım brown switch'in verdiği o tok sesi istiyorsun. Bugün g610 tam istediğin gibi beyaz aydınlatması var ve brown switchli hissiyatı ve sesi çok uygun ama sesi biraz fazla. O da olmadı diyorsan g410 alabilirsin ama romer g anahtarlar senin istediğin o sesi karşılamayacak .

MX Brown klavyeler zaten pahalı, O-Ring seti de 15 Dolar olunca bütçemi aşıyor. Bu bir seçenek olmuyor :(

G710 ve G710+ güzel ürünler ancak onlar da boydan kaybediyor. Fareme yer bile kalmaz :)

G610 çok iyi özelliklere sahip ama 44 cm. TT Poseidon ZX 36 cm, aralarında ciddi fark var. Ses dışında, genişlik benim için önemli bir faktör.

MX Brown klavyeler zaten pahalı, O-Ring seti de 15 Dolar olunca bütçemi aşıyor. Bu bir seçenek olmuyor :(

G710 ve G710+ güzel ürünler ancak onlar da boydan kaybediyor. Fareme yer bile kalmaz :)

G610 çok iyi özelliklere sahip ama 44 cm. TT Poseidon ZX 36 cm, aralarında ciddi fark var. Ses dışında, genişlik benim için önemli bir faktör.
G410 modelinde numpad yok. Küçük diye biliyorum. Ben hala o modeli öneriyorum.

Son kararım:
Logitech G610 Orion Brown Mekanik Oyun Klavyesi Türkçe - Çanta ve Mousepad Hediyeli

Hem f/p, hem çanta ve mousepad hediyeli. Mousepada ihtiyacım var, çantayı da satabilirim. Yeterince küçük olduğuna karar verdim. Tam olarak çalıştığını sanmıyorum ancak üstünde ses ayarı var.

Aldığımda inceleme yazacağım, isteyenleri etiketleyebilirim. Yardım eden herkese teşekkür ederim, konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı