350 TL Kulak içi kulaklık önerisi

1.5 aydır kullanıyorum sarja koymadım daha sen düşün gerisini :D

Ayrıca powerbank özelliği var aman aman bir şey bekleme fakat birden telefonun kapanırsa ailene vb haber vermek için sarja koyarsın idare eder :D

Kutulu olarak değil de kulaklıkların şarjını merak ediyorum.

Kutuyu gece şarja koyup sabah çıkartıyordum.

Sonra 1 ay boyunca kutuyu şarj etmek yok 🤣

Kulaklıklar kendi başına 5 saat civarı dayanıyordu oyun modu açık şekilde.(düşük gecikme her zaman daha iyi geldiği için asla kapatmazdım oyun modunu :D)

5 saat civarı % kaç şarj seviyesinde dayanıyor?

Kulağınıza tam oturuyor muydu? Sporda kullanmak için uygun mu?

Benim oturuyordu ve kullanırken sporda yapıyordum aşırı hareketli olmayan, sorun olmuyordu.

Hocam emin misiniz? YouTube incelemeleri genel olarak 3 saat gidiyor son seste diyordu.

Hocam son ses kullanmadım ki hiç tamamen.
Ayrıca kulaklığın son sesi piyasada ki kulaklıklara göre genel olarak yüksek. Kulak sağlığınıza, daha doğrusu direkt kulağınıza, değer veriyorsanız son ses kullanmaya vicdan el vermez zaten çok yüksek sesi :D

%40-%50 seviyesinde kullanıyordum genelde sesi.

@Everythink @Elan Morin Tedronai hocam ben biraz düşündüm Haylou T15 model almaya karar verdim ama son 1-2 sorum daha var.
1.Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Ve bir sorun yaşadınız mı bu süre zarfında?
2.YouTube yorumunda gördüm şarj %60 civarına geldiği zaman bağlantı kopukluğu olabiliyormuş, doğru mu?

@Everythink @Elan Morin Tedronai hocam ben biraz düşündüm Haylou T15 model almaya karar verdim ama son 1-2 sorum daha var.
1.Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Ve bir sorun yaşadınız mı bu süre zarfında?
2.YouTube yorumunda gördüm şarj %60 civarına geldiği zaman bağlantı kopukluğu olabiliyormuş, doğru mu?

Soyle söyleyeyim alalı 1.5 oldu benim büyük ihtimal benim şarj şu an %30 %40 falandır hiç bağlantı kopuklulugu Yaşamadım Kutu dışında da normal kulaklık şarjını sonuna kadar kullandığımda oldu Yine aynı şekil kopukluk olmadi Sadece T15'in kutusu biraz kalitesiz geliyor bana Kısaca hiçbir sorun olmadı sıkıntısız.

1.ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Ve bir sorun yaşadınız mı bu süre zarfında?

1.5 yıl civarı kullandım, 5 ay önce falanda kutusuyla birlikte kaybettim yoksa hala kullanıyor olacaktım.

Bu sürede yaşadığım tek sorun, bağlantı sorunu çıkarırsa (çok çıkarmadı bende) uğraştırıyor biraz düzeltmek için.
Bağlantıyı kes, kutuya koy çıkar falanla düzelmiyor resetlemek telefonu kapatıp açmak gerekiyor bazen.

Bir de kaybetmeden önceki son 3 ay sesi biraz düşmüştü. Yani genelde %40-50 seviyelerinde kullanırken son 3 ay %60'da kullanıyordum.

Bağlantı sorunu yaratıyor diyorlar evet ama açıkçası ben çok az yaşadım, kullandığım süre zarfında 10 kez falan yaşadım.
Ama bunun şarj seviyesi ile alakası olduğunu sanmıyorum 😀

1.5 yıl civarı kullandım, 5 ay önce falanda kutusuyla birlikte kaybettim yoksa hala kullanıyor olacaktım.

Bu sürede yaşadığım tek sorun, bağlantı sorunu çıkarırsa (çok çıkarmadı bende) uğraştırıyor biraz düzeltmek için.
Bağlantıyı kes, kutuya koy çıkar falanla düzelmiyor resetlemek telefonu kapatıp açmak gerekiyor bazen.

Bir de kaybetmeden önceki son 3 ay sesi biraz düşmüştü. Yani genelde %40-50 seviyelerinde kullanırken son 3 ay %60'da kullanıyordum.

Bağlantı sorunu yaratıyor diyorlar evet ama açıkçası ben çok az yaşadım, kullandığım süre zarfında 10 kez falan yaşadım.
Ama bunun şarj seviyesi ile alakası olduğunu sanmıyorum 😀
Bazılarında kronik olarak var bu sorun sanırım. Benim alacağımda da olsa garanti ya da değişimle sorun olmayan gelir mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı