350 TL kulak içi kulaklık önerisi

Endurance var bende hocam. Kulagim mi kucuk anlamadim ama kulaginizin icine iyice sokmaniz lazim basslari tam hissetmek icin. Onun disinda kaliteli bir kulaklik.

Tabi bunlari normal dinleyici bakis acisiyla yazdim. Siz daha bilgili birilerine sorabilirsiniz.

Kendim kullanıyorum hem mobilde hem de ses kartı ile bilgisayarda. Mid ağırlıklı bir kulaklık. Death metal ve doom metal dinliyorum, memnun ediyor bateri ve vocal performansı olarak. Gitar tizlerde bazen brutal vokalle üst üste gelince çok da güzel bir hissiyat vermiyor ama rahatsız etmez. İşin bass konusunu bilemiyorum, sevmem de sesi boğduğundan ama bu kulaklıkta ses boğulmadığına göre basları pek kuvvetli değil herhalde.

Kendim kullanıyorum hem mobilde hem de ses kartı ile bilgisayarda. Mid ağırlıklı bir kulaklık. Death metal ve Doom metal dinliyorum, memnun ediyor bateri ve vocal performansı olarak. Gitar tizlerde bazen brutal vokalle üst üste gelince çok da güzel bir hissiyat vermiyor ama rahatsız etmez. İşin bass konusunu bilemiyorum, sevmem de sesi boğduğundan ama bu kulaklıkta ses boğulmadığına göre basları pek kuvvetli değil herhalde.

Önerdiğine göre bu nasıldır biraz daha bass konusunda iyi sanırım alınır mı sence şu an sipariş etmeyi düşünüyorum.

KZ AS06 kullanmaktayım 1 yıl oldu. Ses olarak basa fazla kaçmadan, fiyatına göre temiz ses verebilmekte. Ama benim tavsiyem 277.49TRY 52% OFF|Yeni BLON BL 03 BL03 10mm karbon diyafram dinamik sürücü kulak kulaklık DJ koşu kulaklık kulaklık ayrılabilir 2PIN kablo BL 01|Earphones & Headphones| - AliExpress yabancı forumlarda ve YouTube kanallarında adından çok bahsettirmiş, kullanmadım ancak kullandığım diğer ürünlerle karşılaştırdıklarında "v shape" diye tabir ettikleri eğlenceli ses profiline sahip, paranın karşılığını vereceğini düşünüyorum.

Yaklaşık 2 yıldır KZ kulaklık kullanıyorum gerek stüdyo/sahne gerek günlük hayat hiç üzmedi fiyat olarak çok makul ortalama 150-500 arasında değişiyor modellerine göre tavsiye ederim şuan kullandığım model KZ-ZS3 sennheiser ve fender in kulak içi modellerini 'de kullandım fakat fiyat olarak aşırı pahalı o yüzden tavsiyemdir iyi günler dilerim.

Kendim kullanıyorum hem mobilde hem de ses kartı ile bilgisayarda. Mid ağırlıklı bir kulaklık. Death metal ve Doom metal dinliyorum, memnun ediyor bateri ve vocal performansı olarak. Gitar tizlerde bazen brutal vokalle üst üste gelince çok da güzel bir hissiyat vermiyor ama rahatsız etmez. İşin bass konusunu bilemiyorum, sevmem de sesi boğduğundan ama bu kulaklıkta ses boğulmadığına göre basları pek kuvvetli değil herhalde.

Bende ZSN Pro var ama inanılmaz bir dip ses geliyor video bile izlenmiyor bu konu hakkında bir bilginiz var mıdır acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı