350 TL Kulak terletmeyen ve gözlük kullanımında uzun sürede rahatsız etmeyecek kulaklık önerisi

TinyUnder1905

Hectopat
Öncelikler merhaba, uzun süredir kullandığım James Donkey 710 kulaklığım yavaştan bozulmaya ve dökülmeye başladı. Neredeyse 2 yıl kullandım ve yaşadığım 2 tane sıkıntı dışında pek kötü bir kulaklık değildi ama yaşadığım bu 2 sıkıntı beni her zaman çok yordu bu iki sıkıntıdan biri: Ben gözlük kullandığım için uzun sürede kulak üstüme çok baskı yaptığı için çok acıyor diğer sorunum ise yaz ayları inanılmaz terletiyor özellikle kulaklığın çevresinde ki deri doku soyulduktan sonra ciddi anlamda bir terleme başladı. Yani uzun lafına kısası bana 300-350 TL arasında önerebileceğiniz bir kulaklık var mı?

Hocam benzer bir kaç kulaklık daha var zaten illaki atılacaktır, fakat şunu belirteyim, belirttiğiniz bütçedeki her kulaklık çok konforlu olmayacaktır. Ayrıca james donkey kullandıktan sonra o kulaklık için kötü değildi diyorsanız, biraz bütçe artırıp iyi bir kulaklık alırsanız aşık olacağınızı düşünüyorum. Biraz birikim yapmayı düşünürseniz aklınızda bulunsun pişman olmassınız.

Hocam benzer bir kaç kulaklık daha var zaten illaki atılacaktır, fakat şunu belirteyim, belirttiğiniz bütçedeki her kulaklık çok konforlu olmayacaktır. Ayrıca james donkey kullandıktan sonra o kulaklık için kötü değildi diyorsanız, biraz bütçe artırıp iyi bir kulaklık alırsanız aşık olacağınızı düşünüyorum. Biraz birikim yapmayı düşünürseniz aklınızda bulunsun pişman olmassınız.
Olmazsa dediğiniz gibi biraz daha birikim yaparsam daha iyi olur uzun zamandır kulaklık piyasasına bakmıyordum her şey uçmuş vallahi.

Geri
Yukarı