350 TL kulak üstü kulaklık Önerisi

WhiteFountain

Kilopat
Makaleler
1
350 TL +-10TL kulaklık arıyorum. G332, JBL Quantum 100, HyperX Cloud Stinger Core ve Corsair HS35 arasında kaldım. Oyuncu kulaklığının yanında akustik dengesi ortalama bir kulaklık arıyorum ve mikrofonu ortalama olması önemli. Hafif olması ve kulaklık pedlerinin deri olmaması tercihim ama bu fiyat bandında pek göremedim deri olmayan kulaklık. Alternatif kulaklık önerisi olan arkadaşlar bilgisini ve saydığım kulaklıklar için tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. İyi Sosyaller.

Prime üyeliğiniz varsa kaçırmayın Amazon İndirim Kodu | 25 TL | Haziran 2021 | Kuponly.com şu kodları da deneyin.
Prime üyeliğim var ama Cloud Stinger da fazlaca sorunların yaşandığını gördüm. Siz ne diyorsunuz bu konuda ?

Prime üyeliğim var ama Cloud Stinger da fazlaca sorunların yaşandığını gördüm. Siz ne diyorsunuz bu konuda?

Diğer alternatiflerinize baktığımda G332 oldukça eski bir model ve kutu içerisinde ses kartı bulunmuyor HS35 de kırılan bir model forumda kesinlikle önermeyiz bütçeni 400 TL yapsak en fazla HS50 önerisi yapılabilir Hypex'in bu modelinde ses kartı bulunuyor düşünmeye bile gerek yok.

Diğer alternatiflerinize baktığımda G332 oldukça eski bir model ve kutu içerisinde ses kartı bulunmuyor HS35 de kırılan bir model forumda kesinlikle önermeyiz bütçeni 400 TL yapsak en fazla HS50 önerisi yapılabilir Hypex'in bu modelinde ses kartı bulunuyor düşünmeye bile gerek yok.
Sesinin az geldiğini söylemiş birkaç arkadaş. Onun dışında 7.1 olmayan versiyonuyla arasında 100TL fark var. 7.1 için değer mi ?
Ayrıca G332 2019, Cloud Stinger Core 2018 de çıktı diye biliyorum. G332 eskş modellerle tasarımı epey benzer, acaba karıştırdınız mı ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı