350 TL kulaklık önerisi

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
Şu sıralar kulaklık alacağım. Kartımda 350 lira var.

7.1 olmak zorunda değil, zaten o fiyata da 7.1 bulunmaz.
Stereo, bassları/tizz'leri iyi verebilen, güzel ses kasabileceğim, rahat, beni uzun yıllar götürecek bir şey arıyorum.

Bütçemi aşamam, maksimum bu kadar çıkıyor.

Sosyali bırakanlar oldu mu aralarında bilmiyorum ancak bu konularda gezen kişileri etiketlemek istiyorum: @Samotne Ciasteczka @MisakiTaro @hadwiger @TÇB @Hangottom @PustiPowerV2

Son düzenleyen: Moderatör:

Tronsmart'ı arkadaşım kullanıyor. Bassları iyi değilmiş.

Rampage'e önyargım var, nedenini bilmiyorum. Ayrıca 7.1 önermezseniz iyi olur demiştim. :)

AliExpress'den alamayacağım maalesef.

Logitech G332 tercih edebilirsiniz kullanan bir arkadaşım fiyatına göre gayet memnundu.
Ondan memnun olmayan kişiler varmış sanırım.
Sharkoon'un tasarımını beğenemedim açıkçası. Gamenote'u ilk defa görüyorum, daha bilindik markalara yönelmeyi tercih ederim.

Bu arada hiçbir şey beğenmeyen biri olarak görünüyorum muhtemelen, alınca içime sinen bir şey almak istiyorum. 🙂

Bu arada hiçbir şey beğenmeyen biri olarak görünüyorum muhtemelen, alınca içime sinen bir şey almak istiyorum. 🙂
Yok be. Beğenmemeniz gayet doğal. H2002D'nin bu forumda iki tane incelemesi var onları atıyorum:
Bence alınabilir bir tercih.

Gamenote'u ilk defa görüyorum, daha bilindik markalara yönelmeyi tercih ederim.
H2002D gayet iyi bir kulaklık. Ben Mart sonu kampanyası ile 269 TL civarına aldım. Havit firmasının global ismi Gamenote. Havit her yere üretim yapan büyük bir firma. Kendi ürettiği ürünler var. H2002D onlardan birisi. Bazen başkasına ürettirdikleri de oluyor ama genel olarak kendi üretiyor ürünlerini.

Bu kulaklığı alınca bilmenizi isterim ki gücü ses kartınızdan alacak. Dahili ses kartı yok 3.5mm olduğu için. Ses kartınıza güveniyorsanız alın. ALC269 ve ALC892 ses kartları ile güzel çalıştığına şahit oldum. Kötü bir ses kartınız varsa kötü ses verecektir.

Ondan memnun olmayan kişiler varmış sanırım.

Sharkoon'un tasarımını beğenemedim açıkçası. Gamenote'u ilk defa görüyorum, daha bilindik markalara yönelmeyi tercih ederim.

Gayet haklısınız malum dolar kuru yüzünden fiyatlar ciddi şekilde artmış durumda kendim SteelSeries Arctis 3'u 349 TL'ye almıştım ama şu an 700-800 bandında seyir ediyor. Verdiginiz parayı hak etmesini istemeniz normal bir de Corsair HS35'e bakabilirsiniz, ikinci ele yönelme durumunuz var ise ona görede tavsiyeler yapabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı