350 TL kulaklık önerisi

Hocam eğer ki fiyat bu seviyelerdeyse, bulabiliyorsanız HyperX Cloud Stinger almanızı öneririm. Okuduğum çoğu yorumda bu ürün fazlasıyla övülmüş. Ayrıca ben de HyperX Cloud 2 kullanıcısıyım ve üründen fazlasıyla memnunum. Cloud Stinger Core diye bir ürün daha var ancak görüntüsünü pek beğenmedim, yine de linkini koyacağım. Bu arada Corsair HS35 kulaklığını bir süre kullanmış birisi olarak Corsair almanızı tavsiye etmiyorum. Fiyatını hiçbir şekilde hak etmiyor diye düşünüyorum.

Hocam eğer ki fiyat bu seviyelerdeyse, bulabiliyorsanız HyperX Cloud Stinger almanızı öneririm. Okuduğum çoğu yorumda bu ürün fazlasıyla övülmüş. Ayrıca ben de HyperX Cloud 2 kullanıcısıyım ve üründen fazlasıyla memnunum. Cloud Stinger Core diye bir ürün daha var ancak görüntüsünü pek beğenmedim, yine de linkini koyacağım. Bu arada Corsair HS35 kulaklığını bir süre kullanmış birisi olarak Corsair almanızı tavsiye etmiyorum. Fiyatını hiçbir şekilde hak etmiyor diye düşünüyorum.

Sen sorun yaşadın diye alınmayacak bir şey mi? Ayrıca sorun yaşadın diye markayı mı kötülemek istiyorsun?

Sen sorun yaşadın diye alınmayacak bir şey mi? Ayrıca sorun yaşadın diye markayı mı kötülemek istiyorsun?
Bilgisayar için sırayla Snoopy, Rampage, Logitech (G230 ve G430), HyperX (Cloud 2, Cloud Alpha), Corsair (HS35) ve SteelSeries (Arctis 7) markalarının kulaklıklarını kullanmış birisiyim. Eminim ki bunların çoğunu değil kullanmayı, hayatında bile görmemişsindir. Yoksa böyle tuhaf bir yorum yazmazdın.
Ayrıca okuma esnasında cümleyi anlaman gerek diye düşünüyorum zira yukarıda ürünün fiyatını hak etmediğini söyledim, sorun yaşadığımı değil.
Tabi ürünün fiyatını neden hak etmediğini düşündüğümü merak ediyorsan seve seve bu soruyu cevaplarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı