350 TL LoL için mouse önerisi

Bütçe
350 TL

Playboi

Hectopat
Yer
Detroit
Daha fazla  
Görseldeki 6 mouse arasında kaldım. Acaba hangisi daha uygun olur bana? Tutuş stilim palm ama parmaklarımı çok az büküyorum Claw'da olduğu gibi. LoL oyuncusuyum ve hafif bir mouse daha işime yarar. Görseldekilere ekstra öneri de alabilirim ama görseldekilere odaklanırsak sevinirim. Elim hafif büyük bu arada.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220609_111514_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20220609_111514_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_20220609_111507_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20220609_111507_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
Görseldeki 6 mouse arasında kaldım. Acaba hangisi daha uygun olur bana? Tutuş stilim palm ama parmaklarımı çok az büküyorum Claw'da olduğu gibi. LoL oyuncusuyum ve hafif bir mouse daha işime yarar. Görseldekilere ekstra öneri de alabilirim ama görseldekilere odaklanırsak sevinirim. Elim hafif büyük bu arada.

Elin büyükse Razer DeathAdder al hocam bayağı büyük bir mouse.

Öve öve bitiremeyerek aldığım Katar Proda bir kaç ay sonra aşırı bir çift tıklama sorunu, basılı tutarken bırakma ve hafif bir tekerlek bozuntusu ortaya çıktı. Ürünü aldığım zamanın yorumlarına bakınca çoğu kişide bu sorun varmış. Ama daha öncesinde bu sorunu yaşayan kişi sayısı oldukça düşük. Ve eliniz büyükse Katar Pro cidden küçük bir mouse gibi geldi bana. O yüzden Katar Pro'yu elemenizi öneririm. Benim tercihim elinizin büyüklüğü yüzünden Rival 3 yönünde olacaktır. Tabi diğer arkadaşların da fikirlerine bakınız.

Öve öve bitiremeyerek aldığım Katar Proda bir kaç ay sonra aşırı bir çift tıklama sorunu, basılı tutarken bırakma ve hafif bir tekerlek bozuntusu ortaya çıktı. Ürünü aldığım zamanın yorumlarına bakınca çoğu kişide bu sorun varmış. Ama daha öncesinde bu sorunu yaşayan kişi sayısı oldukça düşük. Ve eliniz büyükse Katar Pro cidden küçük bir mouse gibi geldi bana. O yüzden Katar Pro'yu elemenizi öneririm. Benim tercihim elinizin büyüklüğü yüzünden Rival 3 yönünde olacaktır. Tabi diğer arkadaşların da fikirlerine bakınız.
Çok teşekkürler hocam.
Elin büyükse Razer DeathAdder al hocam bayağı büyük bir mouse.
Çok da büyük istemiyorum orta ayarda Bi mouse daha iyi olur. Ve hafif olması gerek

Rival 3, sensörü kötü değil bence Rival 650 ile aynı sensörü kullanıyor. Çok saçma olmaz mı ? aynı sensörü kullanan bir mouse ile kötü olma ihtimali.

Corsair Katar Pro, bende kullanıyorum Mouse küçük ve arkadaşımızın dediği gibi mouse tekerleği sorun yaratmaya başladı. Benim de yeni bir mouse alma ihtimalim var ve Rival 3, şu an için en mantıklısı gibi duruyor.

Aynı sorunu bende yaşadım. Şuan garantisi devam ediyor olduğundan garantiye gönderiyorum. Katar Pro almak isteyenlere duyurulur. Zamanında baya araştırmıştım oysaki.

Geri
Yukarı