350 TL Membran klavye önerisi

Çok memnun olurum hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz rastgele bastım ama olsun :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz rastgele bastım ama olsun :)

Çok teşekkürler hocam. Diğerlerini de araştırıp karar vereceğim.
Bunun ışıklandırması yetersiz kalıyor diye duymuştum.

Razer giriş seviye ürünler, Gamepower markalardan bile aşağı. Sırf logoları üzerinde diye çöp çöp ürünler üretiyorlar. Razer alacaksan sağlam para vermek gerek.

Razer giriş seviye ürünler, Gamepower gibi markalardan bile aşağı. Sırf logoları üzerinde diye çöp çöp ürünler üretiyorlar. Razer alacaksan sağlam para vermek gerek.

Razer giriş seviye ürünler, Gamepower markalardan bile aşağı. Sırf logoları üzerinde diye çöp çöp ürünler üretiyorlar. Razer alacaksan sağlam para vermek gerek.

Bir de bu klavye çok tozlanıyor. Belki benim bulunduğum yerdendir ama yine de normalden fazla tozlanıyor haberiniz olsun.

RGB açıkken ses geliyor mu? Redragon K568 alacakmışım gibi duruyor.

Ses'den kastınızı anlayamadım ama herhangi bir ses gelmiyor. Ama attığınız klavye gayet kalitelidir. Aynı zamanda Blue Switch. Tercih meselesi. Eğer tuşlardan ses gelmesini seviyorsanız alınabilir. Eviniz çok büyük değilse aile üyelerine kadar gidebiliyor o ses çünkü.

Ses'den kastınızı anlayamadım ama herhangi bir ses gelmiyor. Ama attığınız klavye gayet kalitelidir. Aynı zamanda Blue Switch. Tercih meselesi. Eğer tuşlardan ses gelmesini seviyorsanız alınabilir. Eviniz çok büyük değilse aile üyelerine kadar gidebiliyor o ses çünkü.
Siz olsanız hangisini alırsınız?

Geri
Yukarı