350 TL modem önerisi

Hocam eğer Türktelekom kullanıyorsanız; müşteri hizmetlerini arayıp modem hizmeti alabilirsiniz. 12-24 ay arasında ödeme seçeneği var ve modem 312TL, isterseniz faturaya ek 26TL 12 ay ya da 13TL 24 ay şeklinde alabiliyorsunuz. Gayet de çekim gücü iyi ve VDSL uyumlu bir modem. Hem ADSL hem de VDSL olarak kullanabiliyorsunuz.

Hocam eğer Türk Telekom kullanıyorsanız; müşteri hizmetlerini arayıp modem hizmeti alabilirsiniz. 12-24 ay arasında ödeme seçeneği var ve modem 312TL, isterseniz faturaya ek 26TL 12 ay ya da 13TL 24 ay şeklinde alabiliyorsunuz. Gayet de çekim gücü iyi ve VDSL uyumlu bir modem. Hem ADSL hem de VDSL olarak kullanabiliyorsunuz.

TurkNet kullanıyorum ama onlarında böyle bir hizmeti var mıdır?

Bence modem alma Ethernet al biz modem kullanıyorduk hem çok işe yaramıyordu sonra hiç vermemeye başladı Ethernet hem daha ucuz hem 10kat daha iyi veriyor. Tabii modem markaya göre değişkenlikte gösterebilir.

Modem değiştirmek pek bir işe yaramaz.
Bence modem alma Ethernet al biz modem kullanıyorduk hem çok işe yaramıyordu sonra hiç vermemeye başladı Ethernet hem daha ucuz hem 10kat daha iyi veriyor.
Yeterli kalitedeki modemler geniş bir alanda hizmet verirler. Bundan önceki modemim 3 odaya kadar hizmet verirken şu anki modemim bina dışına kadar hizmet verebiliyor. Modem değişikliği çekim gücünü arttırır yani.

Bence modem alma Ethernet al biz modem kullanıyorduk hem çok işe yaramıyordu sonra hiç vermemeye başladı Ethernet hem daha ucuz hem 10kat daha iyi veriyor. Tabii modem markaya göre değişkenlikte gösterebilir.

Aslında Ethernet almayı düşündüm ama kabloyu nereden geçirceğim sıkıntı birazcık. Onun dışında bence de Ethernet daha mantıklı ucuz ve işlevli.

Yeterli kalitedeki modemler geniş bir alanda hizmet verirler. Bundan önceki modemim 3 odaya kadar hizmet verirken şu anki modemim bina dışına kadar hizmet verebiliyor. Modem değişikliği çekim gücünü arttırır yani.

Zaten oraya yazdım markaya göre değişkenlik gösterebilir diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı