350 TL modem önerisi

vnd3

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bölge Yöneticisi
Türk Telekom'un verdiği TP-Link VC220-G3U model dünya kötüsü modemi kullanıyorum. Kullandığım modem ile ilgili sorunum ise elektrik gidip geldiğinde internetim yaklaşık 1.5 saat civarı gelmiyor. Hattımı yeniledim sorun devam etti. Telefon kutusuyla ya da saha dolabıyla alakalı bir problem olsa komşularıma da internet gelmezdi diye düşündüm. Yedek modem olmadığı için deneme şansım da olmadı ama tek seçenek modem gibi görünüyor. 350 lira civarı bütçem var. Keenetic Omni DSL almayı düşünüyorum. Bu bütçede daha iyi bir modem önerisi varsa değerlendirebilirim. VDSL altyapıya sahibim. QoS ayarı olması çok önemli. Wi-Fi üzerinden hız kısıtlaması yapıp kendim Ethernet kablosu ile bağlanıyorum.

alınabilir fakat tp linkin nesini sevmediniz ben 2 yıldır kullanıyorum hiç bir zararını görmedim
TP-Link VC220-G3U bu modem genel olarak sıkıntılı bir modelmiş hocam. Yüzlerce şikayet okudum çözüm ise yok. Servise gönderiyorsunuz geliyor yine aynı sıkıntıları yaşıyorsunuz. 1-2 ay öncesine kadar iyiydi ama şimdi baya sıkıntı çıkartmaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı