350 TL mouse önerisi

Bütçe
350TL

The Shogun

Picopat
Yer
Kyoto/Japonya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5
Meslek
Yazılım Geliştirici
Selam arkadaşlar, maksimum 350TL'lik iş bilgisayarında kullanacağım, bir süre kullanım sonrası çift tıklama sorunu çıkmayacak sağlam mouse arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Alınmaz. Sensör olarak Gigabyte Aorus M2'den daha kötü. Aorus M2 30G iken bu 20G. Gigabyte 50 milyon tıklama ömrü sunarken bu 10 milyon sunuyor. Üstelik daha pahalı, her yönden berbat bir öneri 🙃

@Timuçib Neye gülüyorsun kardeşim? Komik olan nedir? Attığın mouse donanımsal olarak leş gibi, her yönden daha geride. Sana açıklamasını yaptım. Komik olan ne? Şaka gibi adam ya, leş gibi mouse öneriyor gelmiş benim önerdiğim donanımsal olarak çok daha iyi önerime ''beğenmedim'' basıyor.

Gigabyte ve Game Booster marka mouse almak ne kadar mantıklı sizce😂
Gigabyte'ın mouseları gayet iyi, 290 TL bütçede daha iyi öneriniz varsa atın o zaman?

Benim attığımda 3327 sensör varken senin attığında 3325 var.
Benim attığım 30G iken senin attığın 20G hızlanmaya sahip.
Benim attığım 50 milyon tıklama ömrü sunarken senin attığın 10 milyon ömür sunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, maksimum 350TL'lik iş bilgisayarında kullanacağım, bir süre kullanım sonrası çift tıklama sorunu çıkmayacak sağlam mouse arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Rampage slash SMX-R120 kullanıyorum ve temiz makro yazılımı falanda var 325 TL'ye Trendyol'da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı