iPhone 15 Pro Max boya atılmamış gibi duruyor

bblokee

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Şikayetvarda'da aynı sorunu yaşayan birini gördüm. Mart sonu aldığım cihazda bugün fark ettiğim, kılıfı çıkarttığımda sol ekran ve çıta arasındaki yerde, boya atılmamış gibi. Dıştan, yandan bakınca herhangi bir darbe boya atması vs. yok ama ikisi arasına özellikle ekranın yanından bakınca belli oluyor. İlk görsel başka birine ait ikinci görsel bana ait.

5e98dc6a-992a-4d55-a6c8-916583a45667.jpeg47b9cbb3-bb5c-4503-be5e-d9b7817e57a0.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:

Evet 0 Hepsiburada üzerinden Hepsiburada'nın kendi satışından aldım Apple servis ile görüştüm servise götürmeniz ya da göndermeniz gerek dedi fakat ben cihazın değişmesini istiyorum direk çünkü garantilik bir durum yok

Üretim hatası olabilir, THH üzerinden şikayet oluşturabilirsin.

Öyle yaptım hocam servis servise götürün yada gönderin dedi çünkü bende tüketici hakem heyetine fatura görüntüsü ve sizlere gösterdiğim resmi yükledim hepsiburada üzerinden şikayet oluşturdum

Öyle yaptım hocam servis servise götürün yada gönderin dedi çünkü bende tüketici hakem heyetine fatura görüntüsü ve sizlere gösterdiğim resmi yükledim hepsiburada üzerinden şikayet oluşturdum
Olası bir hasar durumuna karşı cihazının fiziksel durumunu belli edecek görüntü almayı ihmal etme eğer cihazını kargolayacaksan, benzeri durumlarda cihazını garantiye yollamasına rağmen hasarlı ürün teslim alan tüketiciler mevcut.

Olası bir hasar durumuna karşı cihazının fiziksel durumunu belli edecek görüntü almayı ihmal etme eğer cihazını kargolayacaksan, benzeri durumlarda cihazını garantiye yollamasına rağmen hasarlı ürün teslim alan tüketiciler mevcut.
Hocam ben o yüzden servise göndermek istemedim cihazı zaten kullanıcı hatası diyecekler bide telefonum elden ele gezecek hepsiburadaya başvursam onlarda servise yönlendirecekti boşuna vakit kaybı diye servisede güvenmiyorum dediğiniz gibi çünkü cihaza nasıl davranılır ne işlem yapılır vs direk ondan şikayet ettim olumlu sonuçlanırsa cihaz değişir sonuçlanmazsa böyle kullanırım.

Bence De En Doğru Seçimi Yapmışsınız
Evet 0 Hepsiburada üzerinden Hepsiburada'nın kendi satışından aldım Apple servis ile görüştüm servise götürmeniz ya da göndermeniz gerek dedi fakat ben cihazın değişmesini istiyorum direk çünkü garantilik bir durum yok

Hayırlı Olsun Buarada :)

Benim de IP 15 de arkasında bir nokta var boyasız Türk Telekom'dan sıfır almıştım, sağlam telefonu boz miyim diye göndermiyorum.
Bende vazgeçtim thh ile süreç uzun olacak hb savunmayı uzatacak vs vs diye apple a götürsem kendim swap cihaz verecekler muhtemelen o yüzden birde sanırım ben büyütüyorum kime göstersem farketmiyor bile 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı