350 TL mouse ve mouse pad önerisi

Bütçe
350 TL

Erdo2525

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Beylikdüzü
Daha fazla  
Herkese merhabalar! 350 TL bütçem var. Farem bozulduğu için yeni fare arayışındayım. Genelde FPS oyunları oynuyorum. Fingertip şeklinde tutuyorum. Mouse olarak G203/102 önermeyiniz. Mouse pad olarak bunu düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim.

Hepsiburada mobil uygulaması ile ilk alışverişte 50₺ indirim uyguluyor bu indirim ile https://www.hepsiburada.com/sharkoo...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.76.7 bu ürünü alın.

Şimdi diyeceksiniz mouse pad için para kalmadı şöyle bütçe arttırmanız gerekebilir ama hangi boyutlara istediğinizi belirtirseniz fiyata uygun bir mouse pad bulunur.

Hepsiburada mobil uygulaması ile ilk alışverişte 50₺ indirim uyguluyor bu indirim ile https://www.hepsiburada.com/sharkoon-light2-200-rgb-mouse-p-HBV000017TK7Z?magaza=GM Bilişim&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.76.7 bu ürünü alın.

Şimdi diyeceksiniz mouse pad için para kalmadı şöyle bütçe arttırmanız gerekebilir ama hangi boyutlara istediğinizi belirtirseniz fiyata uygun bir mouse pad bulunur.
Maksimum 900x400 mm.

Maksimum 900x400 mm.

Cuma akşamları genel olarak 80₺'ye düşüyor ince hesap Gaming gecesinde.

Tabiri caizse kayganlaştırıcı krem sürmüş gibi kayıyor üzerinde.

@The G.O.A.T bu ikisini kullanıyor. Kullanmasa bile mousepadi bu mouse ile denedi ve fazlasıyla iyi kaydığını belirtti.

Alabileceğiniz en iyi ikili bu olur herhalde.

Cuma akşamları genel olarak 80₺'ye düşüyor ince hesap Gaming gecesinde.

Tabiri caizse kayganlaştırıcı krem sürmüş gibi kayıyor üzerinde.

@The G.O.A.T bu ikisini kullanıyor. Kullanmasa bile mousepadi bu mouse ile denedi ve fazlasıyla iyi kaydığını belirtti.

Alabileceğiniz en iyi ikili bu olur herhalde.
Aklımda Deathadder V2 mini ile bunu veya bunu almak var.

Aklımda DeathAdder V2 Mini ile bunu veya bunu almak var.

Alınabilir.

Bence mantıklı olanı belirttim ben size.

V2 mini biraz küçük olduğundan elinize küçük gelebilir.

HyperX alın alacaksanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı