350 TL oyun için monitör önerisi

Tekpi süresine gerçekten bu kadar önem vermeyin, o kadar önemli değil. Bir monitör tercih ederken tek bakacağınız özellik değil, daha değerli şeyler de var. Monitörde sırf ona bakıp almayın. 5 ms, 2 ms hiç bir fark yok.

Ekran kartı alırken belleğe göre almak gibi bir şey olur.

Tamam IPS monitörde oyun oynarsın.

Ya şuan aklınıza gelecek en dandik monitör ile oynuyorum . 8 ms 1280x1024 ve 700 piksel. 1080 pikselde film bile izlemedim daha ben :D

ForAnAngeL önerdiğin monitör olabilir ama bana kötü bir monitör izlenimi bıraktı :D Daha şık bir monitör var mı :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyse artık önerdiğin monitörü alacağım tek çare. Bugün BulletStorm oyununu indirdim torrenten ve oynadım.

İnternet kafede oynadığımın yarısı kadar bile zevk almadım oyundan. Oysaki internet kafedeki ekranlarda oynadıkça oynayasın geliyor.

Hem 2 ms Hem DVI veya HDMI girişli ve tipi düzgün 350'yi geçmeyen monitör seçmek çok zor :D En kısa hali bu :D

Bu arada PHLIPS marka %8 indirim ile 390 lira olan monitörü almaktan başka çarem yok gibi gözüküyor .

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı