350 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Arkadaşlar, Corsair ve HyperX denedim. SS bu konuda daha iyi seslerin nereden geldiğini en ufak tıkırtıyı dahi duyabiliyorsunuz. HyperX 7.1 olmamış.

Razer Kraken USB kullanıyorum. İlk başlarda biraz kulağımı acıttı ama sonra kulaklığı kulağına nasıl takacağını öğreniyorsun.
Oyun içine gelirsek programı sayesinde diğer kişilerin duymadıklarını duyabiliyorsun. Ben 220TL'ye bulduğum için almıştım. Daha fazla bütçe ile Cloud 2 veya Asus'un o bütçedeki kulaklıkların bakabilirsin.

Sizin denemediğiniz bir ekipman var mı acaba? Hangi konuda görsem inceledim veya denedim diyorsun.

Örnek verir misiniz? Kulaklık konusunda açılan konulara yaptığım yorumları kastediyor olabilir misiniz? Ağzı olan herkes konuşuyor çünkü :) Ben söyleyebilirim dilerseniz. Mouse konusu olabilir çünkü yazdığımı hatırlıyorum. Kullandığım mouselar ise Logitech G402, Steel Series Rival 300 ve Rival 700 kullanıyorum şuan. Kulaklıkta ise Corsair Void ve HyperX denedim. Hatta yaptığım yorumda uzun sürek değil dediğimi hatırlıyorum. Çünkü kendi sahip olup denediğim kulaklıklar Logitech G230, Logitech 430 ve Steel Series Arctis 5 RGB kullanıyorum şuan. Bir de klavye var fakat onu yazdığımı hatırlamıyorum. Yine de belirteyim sırf senin için:) Logitech G105, Razer Black Widow Ultimate 2016 kullandım. Şimdi ise Logitech G410 ürünüm yolda yarın kullanmak nasip olucak inşallah :). Ben 22 yaşındayım, küçük yaştan beri bilgisayara sahibim :) Bu profesyonel olarak ikinci gaming kasam. Kendim çalışıp, beğendiğim ürünü alıyorum elimden geldiğince almak isteyen arkadaşlara memnuniyetimi aktarıyorum. Babamıza yalvarmıyoruz bir ekipman veya donanım için o yollardan geçeli çok oldu :) Bu lafım sana değil, genel olarak yazmak istedim sadece :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı