350 TL oyuncu mouse önerisi

• Konuyu başlatan gvg1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 1B
@SideWinder kullanıyor müsait olunca size dönüş yapacaktır.

Uzun kullanımını merak ediyorum. 6 ay kullanıp çöpe atmak istemiyorum.
Teşekkürler.

Amazon'dan incelemesini yaptığım Rival 3'ü indirime girince alabilirsiniz:

Alternatif olarak önerim:

Elinizin boyutu ve tutuş şeklinizi belirtebilir misiniz? Bu ikisi de küçük mouseler, elinize uyum sağlamayabilir.

Amazon'dan incelemesini yaptığım Rival 3'ü indirime girince alabilirsiniz:

Alternatif olarak önerim:

Elinizin boyutu ve tutuş şeklinizi belirtebilir misiniz? Bu ikisi de küçük mouseler, elinize uyum sağlamayabilir.

Şaun SteelSeries Rival 300s kullanıyorum. Gösterdiğin mouselar 300S'den iyi midir? Başka bir mouse geçeceğimden dolayı öneri istedim. Rival 3 bana biraz kaba görünüyor, büyük ihtimalle elime büyük olacak. Elim 17-20 cm aralığında abimle birlikte kullanıyorum ama çoğunlukla ben vakit geçiriyorum. (17cm benim elimin buyutu). Stelseries Rival 300s biraz bana büyük geliyor.
Teşekkürler.

Şuan SteelSeries Rival 300s kullanıyorum. Gösterdiğin mouselar 300S'den iyi midir? Başka bir mouse geçeceğimden dolayı öneri istedim. Rival 3 bana biraz kaba görünüyor, büyük ihtimalle elime büyük olacak. Elim 17-20 cm aralığında abimle birlikte kullanıyorum ama çoğunlukla ben vakit geçiriyorum. (17cm benim elimin buyutu). Stelseries biraz bana büyük geliyor.
Teşekkürler.
17 cm ise fingertip değil de claw şeklinde elinize uyum sağlayabilir fakat abinizle birlikte kullanıyorsanız önermem. Küçük eller için ideal mouse'ler ikisi de.

Ayrıca Rival 3 hiç kaba bir mouse değil, minnacık bir şey. Elim 15 cm ve elime tam oturuyor.

Şunu önerebilirim:

1616754458062.png

Yurt dışından alabilirim.

Linkini attığım ürünler nasıldır? Kablosuz olanın uzun kullanımı iyi midir, arızası falan çıkartır mı?
Bunlardan başka önerilerin nelerdir?

Razer DeathAdder V2 mini modelini ne kadar güvenli alırsın bilmiyorum ama istersen bir 100 200 TL ekleyerek daha güvenli bir şekilde buradan alabilirisin.

17 cm ise fingertip değil de claw şeklinde elinize uyum sağlayabilir fakat abinizle birlikte kullanıyorsanız önermem. Küçük eller için ideal Mouse'ler ikisi de.

Ayrıca Rival 3 hiç kaba bir mouse değil, minnacık bir şey. Elim 15 cm ve elime tam oturuyor.

Şunu önerebilirim:

Genelde palm tutuyorum ara sıra fingerstip.

Logitech G304 lıghtspeed​

Logitech G502 Hero​

Razer DeathAdder V2 mını​

Bloody X5 Pro​

Razer Viper mini

SteelSeries Rival 3​

Bu mouselar arasında hangisi daha iyidir? Biraz kararsız kaldım(seçenekler artığı için)
Aklımda G5002 Hero ve Bloody X5 Pro var galiba. Dediğim gibi biraz kararsız kaldım.
@TÇB gördüğüm kadarıyla mouse işlerinde bilgilisin. Yardım edersen sevinirim.:)

Rival 3, Viper Mini ve V2 Mini'yi elemeni öneririm. 3'ü de büyük eller için uygun değil.

G502 Hero internette en ucuz 550 lira civarlarında, doğru modele baktığına emin misin? Ucuza bulduysan kaçırma, büyük eller için gayet güzel bir mouse. Alternatif olarak Deathadder V2 var, ona da bir göz at derim.

Wireless istiyorsan G304 de alabilirsin fakat eline uyum sağlayıp sağlamayacağı hakkında kesin bir bilgi veremem.

Yeni konular

Geri
Yukarı