350 TL oyuncu mouse önerisi

• Konuyu başlatan gvg1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 1B
Yurt dışından alabilirim.

Linkini attığım ürünler nasıldır? Kablosuz olanın uzun kullanımı iyi midir, arızası falan çıkartır mı?
Bunlardan başka önerilerin nelerdir?
Aliexpress'ten kupon kardeşliği ile Deluxe M800 Wireless modelini almanı öneririm PMW3335 sensörünü kullanıyor GM 4.0 switchlere ve Type-C kabloya sahip ayrıca pil takma gibi bir derdin yok.

Rival 3, Viper mini ve V2 Mini'yi elemeni öneririm. 3'ü de büyük eller için uygun değil.

G502 Hero internette en ucuz 550 lira civarlarında, doğru modele baktığına emin misin? Ucuza bulduysan kaçırma, büyük eller için gayet güzel bir mouse. Alternatif olarak DeathAdder V2 var, ona da bir göz at derim.

Wireless istiyorsan G304 de alabilirsin fakat eline uyum sağlayıp sağlamayacağı hakkında kesin bir bilgi veremem.

Bu iki mousun farkları nelerdir? Aynı diye biliyorum. G304 eğer sorunu yoksa uzun kullanımda onu da tercih edebilirim. Kablosuz olduğu için uzun kullanımda sorun çıkartamadan korkuyorum.

Bu iki mousun farkları nelerdir? Aynı diye biliyorum. G304 eğer sorunu yoksa uzun kullanımda onu da tercih edebilirim. Kablosuz olduğu için uzun kullanımda sorun çıkartamadan korkuyorum.
İkisi arasında yalnızca görünüş farkı var diye biliyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G304'ün bildiğim bir sorunu yok fakat uzun süreli kullanımda ne kadar gideceği tartışılır.

@AirJET G502 Hero arasında çok fark var mı?
Kupon kardeşliği bitmedi, kupon kardeşlikte hangi ürünleri alabilirim? Bir fikrin var mı?
G502 Hero olabilir mi mesela.

Bütçem 350TL ve uzun ömürlü istiyorum. Yinede teşekkürler.

@AirJET G502 Hero arasında çok fark var mı?
Kupon kardeşliği bitmedi, kupon kardeşlikte hangi ürünleri alabilirim? Bir fikrin var mı?
G502 Hero olabilir mi mesela.

Bütçem 350TL ve uzun ömürlü istiyorum. Yinede teşekkürler.

G502 Hero ve SE modeli arasında sadece renk farkı var donanım olarak aynılar ve kupon kardeşliği hala devam ediyor ve istediğin üründe kuponu kullanabiliyorsun bir sınırı yok.

Geri
Yukarı