350 TL Red Switch klavye önerisi

Belki de haklısınız ama ben Rampage kulaklığını tam 6 yıldır kullanıyorum. Herhangi yerinde bir kırılma çizilme bile yok. Klavyesi desek o da 2 yıl kullandım neredeyse sırf farklı klavyeye geçeceğim için birine verdim. O da sıfır gibiydi yani bence biraz da kullanıcı etkeni var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki de haklısınız ama ben Rampage kulaklığını tam 6 yıldır kullanıyorum. Herhangi yerinde bir kırılma çizilme bile yok. Klavyesi desek o da 2 yıl kullandım neredeyse sırf farklı klavyeye geçeceğim için birine verdim. O da sıfır gibiydi yani bence biraz da kullanıcı etkeni var.
Bence sendeki şans etkeni :D R6'da tuşlar çıkıyor DA söylemişti uzun kullanım testinde zaten. Bildiğin CTRL uçuyor havaya :D

Haklısınız. Cooler Master yeterince iyi bir marka fakat bu konu bizim tercihlerimize kaymaya başladı :D Konuda yazana yardımcı olalım.

Haklısınız Cooler Master yeterince iyi bir marka fakat bu konu bizim tercihlerimize kaymaya başladı :D konuda yazana yardımcı olalım.

Markaların iyi ve kötü ürünleri vardır. G300S kullanıyordum 3 sene sonunda bozuldu. 2 senedir Rampage SMX-R13 kullanıyorum alma sebebim elime tam oturmasıydı memmunum, hala kullanıyorum. Hydra'da outemu Switch kullanıyor Cada'da bu arada cadanın tuşları siliniyor. Seçim senin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı