350 TL Red Switch klavye önerisi

Evet aslında örgülü kablo olmasada olur klavyede peki sizce Cooler Master CK 350 mi daha iyidir yoksa Trust GXT 890 mı?
Ya da 450TL'ye önerebileceğiniz başka bir klavye var mı?
CK350 malzeme kalitesi olarak daha iyidir. OUTEMU olması şaşırtmasın galiba CM yeni nesil OUTEMU switch kullanıyordu. Aynısı değil yani.
@Cooler Master Türkiye eğer görürseniz bilgilendirir misiniz :)?

Bende daha gecen gun bu fiyat araliginda bir mekanik klavye almaya yeltendim ama baktim ki kaliteli Cherry switch klavyaler minimum 500 kusur liradan basliyor, sonuc olarak ucuz bir membrane almaya karar verdim.

CK350 malzeme kalitesi olarak daha iyidir. OUTEMU olması şaşırtmasın galiba CM yeni nesil OUTEMU switch kullanıyordu. Aynısı değil yani.
@Cooler Master Türkiye eğer görürseniz bilgilendirir misiniz :)?
JD de Rampage de Motospeed de yeni nesil outemu kullanıyor :D
Evet aslında örgülü kablo olmasada olur klavyede. Peki sizce Cooler Master CK 350 mi daha iyidir yoksa Trust GXT 890 mı?
Ya da 450TL'ye önerebileceğiniz başka bir klavye var mı?
CK350 daha iyi.
Bende daha gecen gun bu fiyat araliginda bir mekanik klavye almaya yeltendim ama baktim ki kaliteli Cherry switch klavyaler minimum 500 kusur liradan basliyor, sonuc olarak ucuz bir membrane almaya karar verdim.
500 küsüre Cherry Brown var mı ?

Belki de haklısınız ama ben Rampage kulaklığını tam 6 yıldır kullanıyorum. Herhangi yerinde bir kırılma çizilme bile yok. Klavyesi desek o da 2 yıl kullandım neredeyse sırf farklı klavyeye geçeceğim için birine verdim. O da sıfır gibiydi yani bence biraz da kullanıcı etkeni var.

Kulaklığın modeli nedir? Reactor R41'i bir türlü alamadım, yani Cloud 2 ve Razer Kraken TE var şu an ama R41'i çok merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı