350 TL RGB Sıvı Soğutma Önerisi

Bende arayistayim akasa venom a10 ve gamepower gözüme carpmisti ama performans acisindan bende pek güvenemedim acikcasi.. Hava soğutmalara bakmaya basladim bilinen markalardan cooler master hyper 212 pro vs gibisinden cünkü onlar daha yüksek performans verir gibime geldi.

Sıvı soğutmadan vazgeçtim çünkü bu paraya imkanı yok düzgün bir şey alamam o yüzden hava soğutmayı tercih ettim. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Kasamı yeni aldım, yarın ya da cumartesi günü elimde olacak ancak içine bir de sıvı soğutma takmak istiyorum. RGB olursa çok iyi olur çünkü kasanın içinde doğru düzgün renk yok :D Bütçe 350 TL.
O bütçeye çinden alabilirsin ama emin ol önerdiğimden 3 tane sipariş ettim daha önce oldukça kaliteli.

US $47.99 36% OFF|Aigo Liquid CPU Cooler All In One Water Cooling 120mm PWM Fan LED Light desktop computer case radiator LGA 775/115x/AM2/AM3/AM4-in Fans & Cooling from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group

US $47.99 36% OFF|Aigo water cooling radiator TDP 350W RGB desktop computer radiator CPU integrated water cooling Cooler LGA 775/115x/AM2/AM3/AM4-in Fans & Cooling from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group

Ne kadar dikkate alınırım bilmiyorum ama daha önce cooler master da kullanmış olmama ve deneyimime dayanarak söyluyorum en az Cooler master kadar kaliteli bir soğutucu.

Not:gönderi şekli ePacket ile yani gelmesi en fazla 12 gün alır eger satıcı ile konuşursan gümrükte takılacagını sanmıyorum.

Son düzenleme:
O bütçeye çinden alabilirsin ama emin ol önerdiğimden 3 tane sipariş ettim daha önce oldukça kaliteli.

US $47.99 36% OFF|Aigo Liquid CPU Cooler All In One Water Cooling 120mm PWM Fan LED Light desktop computer case radiator LGA 775/115x/AM2/AM3/AM4-in Fans & Cooling from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group

US $47.99 36% OFF|Aigo water cooling radiator TDP 350W RGB desktop computer radiator CPU integrated water cooling Cooler LGA 775/115x/AM2/AM3/AM4-in Fans & Cooling from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group

Ne kadar dikkate alınırım bilmiyorum ama daha önce cooler master da kullanmış olmama ve deneyimime dayanarak söyluyorum en az Cooler master kadar kaliteli bir soğutucu.

Not:gönderi şekli ePacket ile yani gelmesi en fazla 12 gün alır eger satıcı ile konuşursan gümrükte takılacagını sanmıyorum.
Dediklerine baktım dostum ama yurt dışından pek ürün almıyorum Türkiye'den almayı tercih ediyorum genellikle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı