Corsair sıvı soğutma önerisi

dogukanka55

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Yeni bir sıvı soğutma almayı düşünüyorum ve adam akıllı bir şey olmasını istiyorum. Hepsiburada'da KDV indirimi olmasından dolayı ilgi duydum. Corsair'ın sıvı soğutmalarını çok beğendim ama modeller arasında ne gibi farklar olur onu sormak istiyorum. Aşağıda bırakacağım linklerin ne gibi farklılıkları vardır?
Corsair Hydro H115i PRO RGB 280mm: Corsair Hydro H115i PRO RGB 280mm Sıvı İşlemci Soğutucusu Fiyatı
Corsair Hydro H150i Pro RGB 360mm: Corsair Hydro H150i PRO RGB 360mm Sıvı İşlemci Soğutucusu Fiyatı
Corsair Hydro H115i 280mm: Corsair Hydro H115i 280Mm Yüksek Performanslı Sıvı Soğutma Fiyatı
Corsair Hydro H100i GTX 240mm: Corsaır Hydro H100İ Gtx 240Mm Yüksek Performanslı Sıvı Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Hydro H115i ve i7 5820k kullanıyorum. Gayet güzel boşta 30 oyunda 40 derece civarında. Sessiz modu güzel, çalıştığı anlaşılmıyor. Balanced modda 45 derece üstüne geçince rahatsız olmayacağın seste çalışıyor. Performans modundaki sesi rahatsız ediyor. Açıkcası ben olsan h150i versiyonun alırdım arada pek fiyat farkı yokmuş. Ben geçen yaz h115i yi 550 TL fiyatına almıştım, maalesef o sıralar h150i çıkmamıştı. Ayrıca radyatör boyutlarına dikkat et H150i oldukça büyük sığmıyor olabilir. Bence 200 TL daha verip hem yeni hem de daha performanslısını almakta fayda var ama h115i alsan da pişman olmazsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı